https://diperta.padang.go.id/alsin/resources/slot-gacor/ https://www.isbi.ac.id/-/slot-gacor/ https://demokipiv2.perpusnas.go.id/slot-gacor/ https://simonak.demakkab.go.id/project/views/slot-online-gacor88
První odlet sportovců do Soči | Czech Sport Guru První odlet sportovců do Soči | Czech Sport Guru

První odlet sportovců do Soči

30. 1. 2014

První výprava sportovců odletěla dnes do Soči. Mezi nimi byla i česká freestylová naděje, Marek „Mario“ Skála, který bude Českou republiku reprezentovat v disciplíně Slopestyle.

Chcete-li mít naprostý přehled, nejen o Markovi Skálovi, ale i o dalších sportovcích, využijte dvě super mobilní aplikace pro platformy Android, iOS a Windows Phone.

Aplikace ZOH 2014 přináší kompletní výsledkový servis z olympijských her, podrobný televizní program, ale také exkluzivní fotografie a informace ze zákulisí Českého olympijského týmu přímo v dějišti zimních OH.

Aplikace Letná 2014 nabízí veškeré užitečné informace o jedinečném sportovním areálu v srdci Prahy, kde budete mít možnost fandit českým reprezentantům v Soči a zároveň sami sportovat.

Komentáře

Sportovci

Jiří Mučka

Běh, obstacle-course-race

Martin LEBL

Cyklistika, downhill

Kristýna Houžvičková

Snowboarding

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete

https://occmakeup.com/ http://slot-gacor.nysenate.gov/ http://slot-gacor.next.pwc.com/ https://link-slot-gacor.topacademy.wagor.tc.edu.tw/ https://slot-gacor.project-c.eidos.com/ Megasloto https://link-slot-gacor88.nebuta.its-mo.com/ http://slot-gacor.accounts.fcbarcelona.com/ https://slot-gacor88.temply.bizocean.jp/ https://restorecal.org/ http://slot-deposit-pulsa.learning.moleskine.com/