Michal Volejník

Biografie

Michal Volejník – specializace střední a dlouhý triatlon(Ironman) – 3,8 km plavání – 180 km kolo – 42,2 km běh
Narozen 3.3. 1988 v Hradci Králové, výška 170cm, váha 60kg, triatlonista patřící ke špičce ve své kategorii nejmladších závodníků do 29 let ve středním a dlouhém triatlonu na českém území. Ke sportu byl veden už od raného dětství a v osmi letech začíná s fotbalem. V patnácti letech však nachází výzvu v jednou z nejtěžších vytrvalostních sportů na světě, kterým je dlouhý triatlon (ironman) a začíná se připravovat pod vedením bývalé reprezentantky v kvadriatlonu Šárky Zimové a Honzy Zimy na první triatlonové závody ze začátku jen krátkých vzdáleností. V sedmnácti letech je však přibrzděn kvůli vážnému zánětu mozkových blan(akutní meningoencefalitidě). To však Michala neodrazuje od jeho cílů a po delší rekonvalescenci se vrací po těžké zkušenosti plně uzdraven, s ještě větší chutí a naplno trénovat a připravovat se začíná od svých 19let. V 21 letech začíná se středními triatlony a jede svůj první dlouhý triatlon.
 Vystudoval bakalářské studium na Univerzitě Hradec Králové, obor sportovní management, ale ve 23 letech ukončuje navazující magisterské studium z důvodů časové náročnosti přípravy a plně se soustředí na budování výkonnosti v dlouhém triatlonu.
 Po skončení bakalářského studia získává certifikát poradce pro výživu a rozšiřuje si tak znalosti v oblasti výživy, která úzce souvisí s výkonností závodníka.
 Závodí v triatlonovém týmu Hisport team, kde trénuje pod trenérskou taktovkou Martina Matuly.
 Od roku 2014 pracuje a podniká ve společnosti Hisport za účelem vytvoření si podmínek pro profesionální závodní činnost a dosažení svých cílů.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Ondřej Navrátil

Kickbox

Lukáš Szilágyi

Box, kaskader, kung-fu

Štěpán Horváth

Box

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete