Tereza Novotná

Biografie

Jmenuji se Tereza Novotná a je mi šestnáct let. Věnuji se poněkud netradičnímu sportu pro naši zemi, a to freeridingu na lyžích. V současnosti startuji ve Freeride Junior Tour.

Napsali o mně

Rozhovor: Česká freeridová naděje Terka Novotná

Náš prašanový talent Terka Novotná už dva roky zápolí ve Freeride Junior Tour a to si určitě zaslouží pozornost v podobě jejího prvního interview u nás na webu...

Jdu za svým snem krajinou nedotčenou lidskou stopou - Město Frýdlant - oficiální stránky

Je jí 14 let, bydlí v Albrechticích u Frýdlantu, studuje Gymnázium F. X. Šaldy v Liberci a je jediným dítětem milujících rodičů. Na první pohled by se mohlo zdát, že Tereza Novotná žije obyčejný život, který plyne v zajetých kolejích. Ve chvíli, kdy se ale k těmto základním informacím přidají další, získává její obrázek jasnější kontury a barvu. Její rodiče totiž milují cestování, lyžování, dobrodružství, Tereza sama od tří let často a hodně lyžuje. A po svém otci zdědila lásku k lyžování na volném terénu a vysokém přírodním sněhu, neboli k freeride lyžování. Lásku pro oba tak silnou, že je vede cestou jedinečnosti. Tereza Novotná je díky ní jedinou juniorskou závodnicí z České republiky ve světových závodech Freeride Junior Tour. Závodí za tým Freeride TNT a daří se jí. Více si přečtěte v rozhovoru, který vznikl pro lednový Frýdlantský zpravodaj. 

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Šimon Havlík

Hokej

Veronika Navrátilová

Mushing

Marek Polyák

Šipky

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete