Turnaj PragaCup

Biografie

Mezinárodní futsalový turnaj PragaCup se koná 3x ročně v Praze. Turnaj natáčí pravidelně televize. Ročně se účastní 800 hráčů z celé české a slovenské republiky, ale také týmy spojených národů a hráči Vietnamu žijících v ČR. Hráči na turnaj cestují i přes 750 km. Dále se zúčastňují týmy z celé ČR od Plzně přes České Budějovice až po Prahu. Turnaj PragaCup je zajímavý a oblíbený tím, že se ho účastní týmy různých výkonností od týmů nehrajících žádnou soutěž až po poloprofesionální týmy. PragaCup spojuje sport zdravých a hendikepovaných sportovců, zúčastní se pravidelně futsalová reprezentace ČR neslyšících. Dále se účastní také několik juniorských reprezentantů fotbalu a futsalu a také hráči hrající první i druhou fotbalovou ligu. Jmenovat můžeme například: Skalák, Chramosta, Zahustel, Matějů, Knobloch atd. Dále se pravidelně účastní futsalový reprezentanti. Jmenovat můžeme například: Rodek, Frič, Zapletal, Dlouhý atd. Vánoční turnaj PragaCup je ten nejprestižnější, zimní pauza všech fotbalových a futsalových soutěží umožňuje i elitním týmům se zúčastnit tohoto mezinárodního turnaje. Celý turnaj se odehrává na 4 halách/hřištích současně v jednom areálu bez dlouhého čekání, turnaj řídí kvalifikovaní rozhodčí. Týmy se utkávají o hodnotné výhry: poháry, medaile, sportovní vybavení, zážitkové vouchery, poukazy, atd. Vítěz turnaje si navíc odveze putovní pohár a medaile. Dále je oceněn nejlepší hráč, střelec a brankář turnaje. Na všechny hráče čeká ve sportovním areálu: Tým organizátorů, fotografka, kameraman, zdravotník, hostesky, restaurace, sprchy a sociální zařízení. Turnaj je OPEN, může se přihlásit i tým nehrající žádnou soutěž. Turnaj není omezen pohlavím ani zkušenostmi, jediné omezení je věk nad 15 let. Podrobné informace o turnaji na www.pragacup.cz

Napsali o mně

Mezinárodního futsalového turnaje PragaCup se zúčastnilo 250 hráčů z Česka i Slovenska

Mezinárodního turnaje PragaCup se zúčastnilo 250 fotbalistů z Česka i Slovenska

Gambleři „nakopali“ ligistům a ovládli mezinárodní futsalový Praga Cup

Praha, Most – Mostečtí Gambleři si zase udělali velké jméno. Tým, který už dávno přesáhl hranice České republiky, zářil na mezinárodním futsalovém turnaji Praga Cup. Talentovaní Mostečané tam vyhráli zlato. Stejně jako loni a stali se ve třináctileté historii turnaje prvním mužstvem, kterému se to podařilo dvakrát po sobě. Paráda!

Zimní PragaCup obhájil Gamblers Most, prvoligisté Chramosta a spol. třetí

Hráči týmu Gamblers Most vyhráli XII. mezinárodní futsalový turnaj PragaCup a jako první v historii obhájili prvenství. Do turnaje zasáhli i Adam Jánoš a Jan Chramosta z Mladé Boleslavi.

PragaCup má za sebou další povedený turnaj | fotbalunas.cz

PRAGA CUP | Mezinárodní turnaj ve futsale

PRAGA CUP – podívejte se na reportáž PRAHA TV k organizátorem Lukášem Řezníčkem a také o celém turnaji. Více o turnaji najdete na

PragaCup: putovní pohár poprvé zamířil na Slovensko

Praha – Pouť dvou milovických týmů skončila na mezinárodním turnaji PragaCup v malé kopané v prvním kole vyřazovací části.

Praga Cup už to má za sebou | Šatna

Zase. A zase se to povedlo. Na dvou mezinárodních futsalových turnajích loni v prosinci a letos v lednu se zase...

Jaký pohár dostali neslyšící fotbalisté na Praga Cup?

Před vánocemi jsme vysílali v Tichých zprávách o utkání neslyšící fotbalové reprezentace ve futsalu v Praga Cup. To se konalo 19. prosince 2015 a neslyšící fotbalisté skončili na 9. - 16. místě. V sobotu 9. ledna byl další turnaj Praga Cup ve futsalu a naše neslyšící fotbalová reprezentace u toho nesměla chybět. Turnaje se zúčastnilo 24 týmů. Neslyšící…

Na turnaji PragaCup v Milovicích bylo mezinárodní finále | fotbalunas.cz

Fotbalunas.cz je domovem všech milovníků amatérského fotbalu. „U nás“ si najdete o fotbalu jednoduše to svoje. Měníme tvář českého fotbalu.

Ostrovský FK vyplenil hlavní město, ovládl futsalový Praga Cup!

Praha – To byla jízda. Ostrovský FK ovládl během uplynulého víkendu futsalový Praga Cup 2015, tedy prestižní mezinárodní turnaj ve futsalu, který byl na pořadu v Praze. Věhlasného turnaje se zúčastnilo dvacet týmů, které byly rozděleny do čtyř pětičlenných skupin, ve kterých se střetly systémem každý s každým.

Praga Futsal Cup: o vítězi rozhodly penalty. Restaurace u Pecků v nich nestačila na Detvan

Praga Futsal Cup: o vítězi rozhodli penalty. Restaurace u Pecků v nich nestačila na Detvan

Řízkův výběr dosáhl na bronzovou medaili

Praha – Ve sportovním areálu Hamr Braník v Praze se konal jubilejní desátý mezinárodní futsalový turnaj PragaCup, kterého se zúčastnilo dvacet čtyři týmů, z toho čtyři týmy byly ze Slovenska. Vítězem se stalo družstvo Klokani 89. „Milovický" Řízkův výběr byl třetí, tým (J)elita se dělil o páté až osmé místo.

Milovice – Čtyřiadvacet týmů nejen z České republiky bojovalo na hřišti v Milovicích o prvenství v turnaji v malé kopané, který nese název Praga cup. Na pomyslný nejvyšší stupínek mohli vystoupat borci týmu Klokani 89, kteří ve finále porazili Řízkův výběr 3:1.

Milovické celky se mezi nejlepší neprobojovaly

Praha – Vítězem turnaje v malé kopané Praga cup se stal Mordor team, tým který na turnaji neprohrál žádný zápas a postoupil do play off z prvního místa. Na turnaji startovaly tři celky hrající Milovickou ligu, ale žádný z nich se mezi nejlepší nedostal.

Z Prahy přivážíme další stříbro do sbírky!!! :: Signál / Delta