Turnaj PragaCup

Biografie

Mezinárodní futsalový turnaj PragaCup se koná 3x ročně v Praze. Turnaj natáčí pravidelně televize. Ročně se účastní 800 hráčů z celé české a slovenské republiky, ale také týmy spojených národů a hráči Vietnamu žijících v ČR. Hráči na turnaj cestují i přes 750 km. Dále se zúčastňují týmy z celé ČR od Plzně přes České Budějovice až po Prahu. Turnaj PragaCup je zajímavý a oblíbený tím, že se ho účastní týmy různých výkonností od týmů nehrajících žádnou soutěž až po poloprofesionální týmy. PragaCup spojuje sport zdravých a hendikepovaných sportovců, zúčastní se pravidelně futsalová reprezentace ČR neslyšících. Dále se účastní také několik juniorských reprezentantů fotbalu a futsalu a také hráči hrající první i druhou fotbalovou ligu. Jmenovat můžeme například: Skalák, Chramosta, Zahustel, Matějů, Knobloch atd. Dále se pravidelně účastní futsalový reprezentanti. Jmenovat můžeme například: Rodek, Frič, Zapletal, Dlouhý atd. Vánoční turnaj PragaCup je ten nejprestižnější, zimní pauza všech fotbalových a futsalových soutěží umožňuje i elitním týmům se zúčastnit tohoto mezinárodního turnaje. Celý turnaj se odehrává na 4 halách/hřištích současně v jednom areálu bez dlouhého čekání, turnaj řídí kvalifikovaní rozhodčí. Týmy se utkávají o hodnotné výhry: poháry, medaile, sportovní vybavení, zážitkové vouchery, poukazy, atd. Vítěz turnaje si navíc odveze putovní pohár a medaile. Dále je oceněn nejlepší hráč, střelec a brankář turnaje. Na všechny hráče čeká ve sportovním areálu: Tým organizátorů, fotografka, kameraman, zdravotník, hostesky, restaurace, sprchy a sociální zařízení. Turnaj je OPEN, může se přihlásit i tým nehrající žádnou soutěž. Turnaj není omezen pohlavím ani zkušenostmi, jediné omezení je věk nad 15 let. Podrobné informace o turnaji na www.pragacup.cz

Napsali o mně

Mezinárodního futsalového turnaje PragaCup se zúčastnilo 250 hráčů z Česka i Slovenska

Mezinárodního turnaje PragaCup se zúčastnilo 250 fotbalistů z Česka i Slovenska

Gambleři „nakopali“ ligistům a ovládli mezinárodní futsalový Praga Cup

Praha, Most – Mostečtí Gambleři si zase udělali velké jméno. Tým, který už dávno přesáhl hranice České republiky, zářil na mezinárodním futsalovém turnaji Praga Cup. Talentovaní Mostečané tam vyhráli zlato. Stejně jako loni a stali se ve třináctileté historii turnaje prvním mužstvem, kterému se to podařilo dvakrát po sobě. Paráda!

Zimní PragaCup obhájil Gamblers Most, prvoligisté Chramosta a spol. třetí

Hráči týmu Gamblers Most vyhráli XII. mezinárodní futsalový turnaj PragaCup a jako první v historii obhájili prvenství. Do turnaje zasáhli i Adam Jánoš a Jan Chramosta z Mladé Boleslavi.

PragaCup má za sebou další povedený turnaj | fotbalunas.cz

PRAGA CUP | Mezinárodní turnaj ve futsale

PRAGA CUP – podívejte se na reportáž PRAHA TV k organizátorem Lukášem Řezníčkem a také o celém turnaji. Více o turnaji najdete na

PragaCup: putovní pohár poprvé zamířil na Slovensko

Praha – Pouť dvou milovických týmů skončila na mezinárodním turnaji PragaCup v malé kopané v prvním kole vyřazovací části.

Praga Cup už to má za sebou | Šatna

Zase. A zase se to povedlo. Na dvou mezinárodních futsalových turnajích loni v prosinci a letos v lednu se zase...

Jaký pohár dostali neslyšící fotbalisté na Praga Cup?

Před vánocemi jsme vysílali v Tichých zprávách o utkání neslyšící fotbalové reprezentace ve futsalu v Praga Cup. To se konalo 19. prosince 2015 a neslyšící fotbalisté skončili na 9. - 16. místě. V sobotu 9. ledna byl další turnaj Praga Cup ve futsalu a naše neslyšící fotbalová reprezentace u toho nesměla chybět. Turnaje se zúčastnilo 24 týmů. Neslyšící…

Na turnaji PragaCup v Milovicích bylo mezinárodní finále | fotbalunas.cz

Fotbalunas.cz je domovem všech milovníků amatérského fotbalu. „U nás“ si najdete o fotbalu jednoduše to svoje. Měníme tvář českého fotbalu.

Ostrovský FK vyplenil hlavní město, ovládl futsalový Praga Cup!

Praha – To byla jízda. Ostrovský FK ovládl během uplynulého víkendu futsalový Praga Cup 2015, tedy prestižní mezinárodní turnaj ve futsalu, který byl na pořadu v Praze. Věhlasného turnaje se zúčastnilo dvacet týmů, které byly rozděleny do čtyř pětičlenných skupin, ve kterých se střetly systémem každý s každým.

Praga Futsal Cup: o vítězi rozhodly penalty. Restaurace u Pecků v nich nestačila na Detvan

Praga Futsal Cup: o vítězi rozhodli penalty. Restaurace u Pecků v nich nestačila na Detvan

Řízkův výběr dosáhl na bronzovou medaili

Praha – Ve sportovním areálu Hamr Braník v Praze se konal jubilejní desátý mezinárodní futsalový turnaj PragaCup, kterého se zúčastnilo dvacet čtyři týmů, z toho čtyři týmy byly ze Slovenska. Vítězem se stalo družstvo Klokani 89. „Milovický" Řízkův výběr byl třetí, tým (J)elita se dělil o páté až osmé místo.

FOTO: Řízkové nestačili jen na Klokany

Milovice – Čtyřiadvacet týmů nejen z České republiky bojovalo na hřišti v Milovicích o prvenství v turnaji v malé kopané, který nese název Praga cup. Na pomyslný nejvyšší stupínek mohli vystoupat borci týmu Klokani 89, kteří ve finále porazili Řízkův výběr 3:1.

Milovické celky se mezi nejlepší neprobojovaly

Praha – Vítězem turnaje v malé kopané Praga cup se stal Mordor team, tým který na turnaji neprohrál žádný zápas a postoupil do play off z prvního místa. Na turnaji startovaly tři celky hrající Milovickou ligu, ale žádný z nich se mezi nejlepší nedostal.

Z Prahy přivážíme další stříbro do sbírky!!! :: Signál / Delta

 

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Tomáš Rigo

Skateboarding, wakeboarding

Sportovní spolek Ju-Jutsu&MMA Kouřim

Bojové sporty, box, grappling, mma

Jan Vrzal

Fitness, fotbal

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete