Artur Omarov

Biografie

Jmenuji se Artur Omarov, je mi 28 let a jsem reprezentantem České republiky v řecko-římském zápase. Zápasem se zabývám od 12 let z toho profesionálně od roku 2010.
V roce 2016 jsem se umístil na 3 místě na mistrovství Evropy olympijských vah ve váze 85 kg, na 5 místě na mistrovství světa olympijských vah ve váze 85 kg a na 1 místě na mistrovství České republiky v mužích ve váze 85 kg. Celkově jsem 9 násobný mistr České republiky v mužích a 6 násobný mistr České republiky v juniorech či kadetech.
Sponzoring: Finanční podpora na vybavení, soustředění, regeneraci, výživové doplňky a účasti na mezinárodních turnajích.
Nabídka sponzorům: Prezentace loga a jména na oblečení, soupravách, dresu. Účast na firemních akcích (a akcích pořádaných sponzorem). Užívání sponzorských produktů.

Napsali o mně

Zápasníka Omarova dělilo jediné vítězství od účasti na OH v Riu

Zrenjanin - Zápasník Artur Omarov si letenku na olympijské hry do Ria nevybojoval. Na kvalifikačním turnaji v Srbsku vyřadil v řecko-římské kategorii do 85 kilogramů vicemistra Evropy Robertiho Kobliašviliho z Gruzie i Švéda Kristoffera Zakariase Berga, v semifinále však prohrál před časovým limitem s Bulharem Nikolajem Bajrjakovem.

Český zápasník Artur Omarov triumfoval na Grand Prix v Záhřebu

Chomutovský zápasník Artur Omarov se v Záhřebu představil nezvykle v druhé nejtěžší váhové kategorii, na vrcholných soutěžích totiž reprezentuje ve váze do 85 kg. "Zvolili jsme v Chorvatsku vyšší váhovou kategorii čistě proto, že jsem teprve před 14 dny zápasil svou obvyklou váhu ve Finsku a nechtěl jsem se v přípravě vyčerpávat podruhé za dva týdny shazováním," vysvětlil Omarov náhlý přechod o váhu výš. Nutno připomenout, že dva týdny zpět ve Finsku skončil třetí, když prohrál pouze s Litevcem Aleksandrem Kazakevičem těsně 1:2 na body. Litevský reprezentant má přitom na svém kontě bronz z olympijských her 2012 v Londýně.

Artur Omarov: Jestli chci na olympiádu, musím porážet ty nejlepší

Chomutovský zápasník je ve svých téměř 28 letech jednou z největších nadějí českého zápasu na postup na olympijské hry, které se budou letos v srpnu konat v brazilském Rio de Janeiru. V minulosti už několikrát ukázal, že když se mu daří, je schopný porážet i soupeře z úzké světové špičky. Přes to všechno byl jeho výkon na prvním ze tří kvalifikačních turnajů pro mnohé jistě velmi příjemným překvapením. A také příslibem do dalších kvalifikací.

Evropská kvalifikace na olympiádu: Artur Omarov byl blízko postupu do Ria

Od pátku 15. do neděle 17. dubna probíhal v srbském Zrenjaninu evropský kvalifikační turnaj na olympijské hry 2016. O letenky do Ria se utkali muži v řeckořímském i volném stylu, ale také ženy volnostylařky. Postupový klíč byl v Srbsku velmi obtížný: Na olympijské hry postoupili v každé váhové kategorii pouze finalisté. Podobné to ovšem bude i na dalších dvou, tentokrát už světových kvalifikacích.

Chomutovští zápasníci o víkendu excelovali

Chomutov – Uplynulou sobotu se opět po roce vrátilo do našeho města Mistrovství České republiky jednotlivců v zápase řecko-římském a

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Kamil Vašíček

Boccia

Martin Němec

Hokej

Jaroslav Hendrych

Běh, duathlon, silnicni-cyklistika, triatlon

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete