Artur Omarov

Biografie

Jmenuji se Artur Omarov, je mi 28 let a jsem reprezentantem České republiky v řecko-římském zápase. Zápasem se zabývám od 12 let z toho profesionálně od roku 2010.
V roce 2016 jsem se umístil na 3 místě na mistrovství Evropy olympijských vah ve váze 85 kg, na 5 místě na mistrovství světa olympijských vah ve váze 85 kg a na 1 místě na mistrovství České republiky v mužích ve váze 85 kg. Celkově jsem 9 násobný mistr České republiky v mužích a 6 násobný mistr České republiky v juniorech či kadetech.
Sponzoring: Finanční podpora na vybavení, soustředění, regeneraci, výživové doplňky a účasti na mezinárodních turnajích.
Nabídka sponzorům: Prezentace loga a jména na oblečení, soupravách, dresu. Účast na firemních akcích (a akcích pořádaných sponzorem). Užívání sponzorských produktů.

Napsali o mně

Zápasníka Omarova dělilo jediné vítězství od účasti na OH v Riu

Zrenjanin - Zápasník Artur Omarov si letenku na olympijské hry do Ria nevybojoval. Na kvalifikačním turnaji v Srbsku vyřadil v řecko-římské kategorii do 85 kilogramů vicemistra Evropy Robertiho Kobliašviliho z Gruzie i Švéda Kristoffera Zakariase Berga, v semifinále však prohrál před časovým limitem s Bulharem Nikolajem Bajrjakovem.

Český zápasník Artur Omarov triumfoval na Grand Prix v Záhřebu

Chomutovský zápasník Artur Omarov se v Záhřebu představil nezvykle v druhé nejtěžší váhové kategorii, na vrcholných soutěžích totiž reprezentuje ve váze do 85 kg. "Zvolili jsme v Chorvatsku vyšší váhovou kategorii čistě proto, že jsem teprve před 14 dny zápasil svou obvyklou váhu ve Finsku a nechtěl jsem se v přípravě vyčerpávat podruhé za dva týdny shazováním," vysvětlil Omarov náhlý přechod o váhu výš. Nutno připomenout, že dva týdny zpět ve Finsku skončil třetí, když prohrál pouze s Litevcem Aleksandrem Kazakevičem těsně 1:2 na body. Litevský reprezentant má přitom na svém kontě bronz z olympijských her 2012 v Londýně.

Artur Omarov: Jestli chci na olympiádu, musím porážet ty nejlepší

Chomutovský zápasník je ve svých téměř 28 letech jednou z největších nadějí českého zápasu na postup na olympijské hry, které se budou letos v srpnu konat v brazilském Rio de Janeiru. V minulosti už několikrát ukázal, že když se mu daří, je schopný porážet i soupeře z úzké světové špičky. Přes to všechno byl jeho výkon na prvním ze tří kvalifikačních turnajů pro mnohé jistě velmi příjemným překvapením. A také příslibem do dalších kvalifikací.

Evropská kvalifikace na olympiádu: Artur Omarov byl blízko postupu do Ria

Od pátku 15. do neděle 17. dubna probíhal v srbském Zrenjaninu evropský kvalifikační turnaj na olympijské hry 2016. O letenky do Ria se utkali muži v řeckořímském i volném stylu, ale také ženy volnostylařky. Postupový klíč byl v Srbsku velmi obtížný: Na olympijské hry postoupili v každé váhové kategorii pouze finalisté. Podobné to ovšem bude i na dalších dvou, tentokrát už světových kvalifikacích.

Chomutovští zápasníci o víkendu excelovali

Chomutov – Uplynulou sobotu se opět po roce vrátilo do našeho města Mistrovství České republiky jednotlivců v zápase řecko-římském a

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Kristyna Takacova

Paragliding

Dominika Prokůpková

Jezdectví

Kristýna Burlová

Cyklistika

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete