Team_vedral

Biografie

TEAM_VEDRAL je český mladý curlingový tým.
Jaroslav Vedral, Lukáš Klípa a Martin Blahovec spolu hrají od roku 2013 a v tomto složení se účastnili juniorských i mužských soutěží. Během tří let se probojovali se zbytkem tehdejšího týmu do české extraligy. V této chvíli se k nim připojil nový mladý hráč a tím je Daniel Peter. Za poslední roky se týmu podařilo vypracovat na slibnou úroveň a soupeří s nejlepšími českými týmy.
Hráči tohoto týmu získávají zkušenosti i na mezinárodních šampionátech, kde reprezentují Českou republiku. Martin Blahovec bojoval v českých barvách na Zimních olympijských hrách dětí a mládeže v norském Lillehammeru v roce 2016. Dále pak několik let působil v juniorském národním týmu, se kterým se účastnil mistroství světa. Právě tuto pochodeň přebírá Dan, ten byl pro novou sezonu vybrán do národního juniorského týmu.
Jaroslav Vedral s Lukášem Klípou zaznamenali obrovský úspěch, když v roce 2017 vybojovali bronzovou medaili na mistrovství světa mixů ve švýcarském Champéry. Další velké zkušenosti z mezinárodní soutěže získali v roce 2019 při hájení českých barvy na Zimní univerziádě v ruském Krasnojarsku, kde poměřili síly se světovou špičkou.
Za poslední tři roky se týmu DYB daří v extralize umisťovat v horní polovině tabulky. Jednoznačným cílem je se v nadcházejících letech stát mistrem České republiky a reprezentovat společně na evropských i světových šampionátech. Dále pak se co nejlépe umístit na světové curlingové tour.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

BEAST – OCR team

Obstacle Course Race

Marek Porubský

K-1

Petr Brodský

Box

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete