PREZENTACE SPORTOVCE 7: Jak mohu profil sportovce obchodně využít?

30. 12. 2016

Profil sportovce plní nespočet funkcí určených k rozvoji sportovní činnosti a budování sportovní kariéry. Profil slouží jako online prezentace sportovce a využívá se k propagaci a zviditelnění sportovní činnosti svého majitele. Ovšem z 90% se profil sportovce využívá k vyhledání a oslovení sponzorů. Díky mnoha profesionálním nástrojům, jež profil obsahuje, zaručí sportovci efektivní přípravu a realizaci všech potřebných dokumentů určených k získání sponzora.

Díky kvalitně zpracovanému profilu může sportovec získávat dotace a finanční příspěvky od fanoušků, široké veřejnosti či od města. Zároveň potenciální sponzoři mohou v reálném čase se sportovcem uzavřít spolupráci a zaslat domluvenou finanční sumu na účet sportovce. Komunikace se sponzory prostřednictvím profilu sportovce šetří čas sportovcům, sportovním manažerům i sponzorům.

Jednou z mnoha užitečných funkcí profilu je, že profil dokáže zajistit sportovci finanční příjem, a to z mnoha zdrojů (nejen od fanoušků, veřejnosti a sponzorů formou dotací a finančního sponzoringu). Sportovec si může dokonce vydělávat finance testováním různých produktů a služeb nejen od svých partnerů a dosavadních sponzorů, ale naprosto od jakékoliv obchodní společnosti či fyzické osoby, jejíž produkt či službu je možné sportovcem vyzkoušet a doporučit potenciálním zákazníkům ke koupi. Finanční příjem sportovce lze rozšířit o PR články, linkbuilding, produktová videa a mnoho dalších služeb věnovaných obchodním partnerům, které lze při šikovně sestavené nabídce překlopit do úrovně sponzorů.

Další možností rozšíření zdroje příjmu sportovce je marketingová spolupráce s CzechSportGuru. Máte-li webové stránky, vyžádejte si od CzechSportGuru banner, který umístíte na svůj web s odkazem obsahujícím unikátní identifikátor.

Jakmile si prostřednictvím kliknutí na Váš banner vytvoří další sportovec svůj profil a začne využívat naše služby k podpoře své sportovní činnosti, zašleme Vám velmi atraktivní finanční odměnu.

Průvodce sponzoringem, návod jak získat sponzora, kde sehnat sponzoring, sponzorství, dar, reklama a marketing, pruvodcesponzoringem.cz, nabídka pro sponzora

Máte možnost doporučit zviditelnění sportovní činnosti a oslovení sponzorů sportovci, týmu nebo sportovnímu klubu? Učiňte tak a dopřejte sportovcům oslovit sponzory. Vy na základě této spolupráce s námi získáte od sportovních manažerů finanční odměnu za podporu a spolupráci při financování českých sportovců předními obchodními společnostmi.

Chcete si vyzkoušet jak to funguje? Přihlaste se do svého profilu sportovce a v editačním prostředí nastavení účtu si v osobních informacích zkopírujte své ID uživatele. Poskytněte toto ID libovolnému sportovci, aby jej využil při registraci svého profilu. Sportovec navíc získá finanční bonus (kredit) na využívání služeb určených pro komunikaci se sponzory. Jakmile tento sportovec služby využije, Vy automaticky získáte finanční odměnu, kterou Vám okamžitě připíšeme na účet.

Využívejte systém bonusů a finančních odměn na webových stránkách CzechSportGuru.cz, které Vám zaručí vedlejší finanční příjem. Doporučte dalším sportovcům, aby si vytvořili profil sportovce. Vaše odměny se mohou měsíčně pohybovat v jednotkách až desítkách tisíc korun, což může znamenat výrazné navýšení budgetu pro výkon Vaší sportovní činnosti.

Líbí se Vám možnost zprostředkovávat manažerskou podporu dalším sportovcům, kteří potřebují sponzoring a získávat za to odměnu? Oslovte nás a poradíme Vám, jak na to.

V dalším článku se dozvíte, kdo dále pracuje s Vaším profilem sportovce a co tím získáte.

Hledám sponzora - kde najít sponzora - jak získat sponzora - jak napsat žádost o sponzoring - vzor žádosti o sponzoring - jak oslovit sponzora - jednání se sponzorem - czechsportguru.cz

CzechSportGuru.cz

Komentáře

Sportovci

Václav Drbal

Skateboarding

Radek Sučan

Bojové sporty

Karolína Řezníčková

Karate, skateboarding

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete