PREZENTACE SPORTOVCE 2: Chci si vytvořit vlastní profil sportovce, jak na to?

9. 12. 2016

Máte-li zájem zaručeně zaujmout a především profesionálně komunikovat se sponzory, protože máte potřebu neustále budovat svou sportovní kariéru, nabízíme Vám řešení. Pokud se navíc chcete zbavit nebo rapidně snížit své finanční náklady na sportovní činnost, pak se přihlaste se na webové stránky www.czechsportguru.cz a vytvořte si profil sportovce! Svůj vlastní profil si můžete velmi rychle a jednoduše vytvořit. Provedete to tak, že v horní části stránek kliknete na tlačítko registrovat, nebo klikněte na tlačítko Vytvořit profil v navigačním menu uprostřed stránky Czech Sport Guru. Pro rychlou registraci a vytvoření profilu sportovce můžete kliknout přímo ZDE a Vytvořit si profil sportovce.

Profil sportovce je velmi důležitý komunikační a prezentační nástroj, který sportovci vydělává peníze!

Po kliknutí na registrační tlačítko bude zobrazen registrační formulář, ve kterém zvolíte typ registrace. Pokud se registrujete jako jednotlivec, zvolte možnost vytvoření profilu jako Sportovec, pokud se registrujete jako skupina (dva a více osob) zvolte možnost vytvoření profilu pro Tým. Dále do formuláře vyplňte své jméno, příjmení, pohlaví, e-mail a zvolte si heslo pro přístup do svého profilu sportovce. Pakliže Vám registraci profilu doporučil jiný sportovec, který již má vytvořený profil na Czech Sport Guru nebo Vás k registraci vyzval sportovní manažer, vložte ID manažera (sportovce) do požadované kolonky. Díky vloženému ID získáte odměnu a mnoho výhod. Následně zaškrtněte souhlas s podmínkami užívání a klikněte na tlačítko Registrovat.

Průvodce sponzoringem, návod jak získat sponzora, kde sehnat sponzoring, sponzorství, dar, reklama a marketing, pruvodcesponzoringem.cz, nabídka pro sponzora

Po úspěšné registraci Vám bude zaslána potvrzovací zpráva s aktivačním odkazem. Zkontrolujte svou e-mailovou schránku, vyhledejte e-mail od Czech Sport Guru – Oznámení o registraci a klikněte na aktivační odkaz, kterým potvrďte, že vytváření profilu provádíte skutečně Vy a profil aktivujte. Jakmile potvrdíte aktivační odkaz ve svém e-mailu, bude možné se přihlásit do editačního prostředí Vašeho profilu sportovce. Bez potvrzení aktivačního kódu se nebudete moci do profilu přihlásit. Pro úspěšné přihlášení použijte e-mail a heslo, pomocí kterého byla registrace vytvořena.

Po přihlášení se dostanete do editačního prostředí Vašeho profilu sportovce, ve kterém začněte vyplňovat požadované informace, které jsou důležité při jednání se sponzory. V dalších článcích Vám podrobně představíme, co všechno profil umí a jak moc Vám při zviditelnění a jednání se sponzory bude pomáhat. Uvidíte, že získáte skutečného pomocníka pro získávání sponzoringu.

Nyní jste v pozici, kdy získání sponzoringu záleží na obsahu a kvalitě poskytnutých informací z Vaší strany. Čím více informací bude Váš profil obsahovat, tím více se zvyšuje šance na získání přesně takového sponzora, kterého potřebujete získat. Nebojte, se vším Vám pomůžeme :-)

Jak správně vyplnit profil sportovce a jaké informace by měl profil obsahovat se dočtete v následujícím článku.

Hledám sponzora - kde najít sponzora - jak získat sponzora - jak napsat žádost o sponzoring - vzor žádosti o sponzoring - jak oslovit sponzora - jednání se sponzorem - czechsportguru.cz

CzechSportGuru.cz

Komentáře

Sportovci

Barbora Palová

Kulturistika

Daniel šeffer

Cross country rally, cyklistika, downhill, draci-lode, kondicni-posilovani, motokary, paintball, plavani, snowboarding, spartan-race

Zdeněk Fábry

Hokej

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete