Návod, jak získat sponzora

2. 8. 2018

Kladete si stále otázku, jak sehnat sponzora a jaký je ten správný způsob, jak sponzora oslovit? Zkoušíte dokola své štěstí a neúnavně posíláte nabídku pro sponzora do různých společností s vidinou, že se Vám nakonec přeci jen někdo ozve a bude s Vámi chtít uzavřít smlouvu o spolupráci, tu vysněnou smlouvu se sponzorem?

Nezkoušejte štěstí a vsaďte na jistotu. Využijte Průvodce sponzoringem a můžete skutečně získat sponzora.

Průvodce sponzoringem je podrobný návod, jak se připravit na sponzoring a jak ho uzavřít. K tomu Vám pomůže 12 odborných rad, tipů a postupů ověřených praxí, které úspěšně využívají sportovní manažeři a odborníci na sportovní marketing a sponzoring.

Průvodce sponzoringem, návod jak získat sponzora, kde sehnat sponzoring, sponzorství, dar, reklama a marketing, pruvodcesponzoringem.cz, nabídka pro sponzora

Průvodce Vám v několika jednoduchých krocích poskytne cenné rady, jak postupovat krok po kroku, abyste neudělali žádnou chybu. Jakmile se rozhodnete napsat žádost o sponzorský dar, ale nechcete na internetu kopírovat jakýkoliv vzor žádosti o sponzorský příspěvek, ani průvodní dopis pro sponzora, pak určitě oceníte návod. Díky návodu budete schopnu správně sestavit vlastní žádost o spolupráci se sponzorem, a budete umět zapůsobit.

Skutečně jedinečný návod na získání sponzora Vám poskytne cenné informace o tom, jak funguje sportovní sponzoring a co musíte splnit, než o sponzoring požádáte. Každá kapitola Průvodce sponzoringem je věnována konkrétnímu postupu přípravy nabídky pro sponzora. Naučí Vás správně vytvořit prezentaci pro sponzora a vytipovat vhodný segment společností, ze kterých si sponzora vyberete. Naučíte se napsat oficiální žádost o sponzoring, průvodní dopis a soupis spolupráce na titulním listu.

Budete vědět, jak sestavit smlouvu se sponzorem a jak se o sponzora postarat, abyste si ho udrželi co možná nejdéle to bude možné.

Více informací o Průvodci sponzoringem a kde si Průvodce sponzoringem stáhnout, se dozvíte na webových stránkách www.pruvodcesponzoringem.cz

V dalším článku se dozvíte, že lze úspěšně získat sponzory, když předložíte nabídku, která je výhodná pro obě strany.

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně toho, jak získat sponzora, kontaktujte nás :-)

Hledám sponzora - kde najít sponzora - jak získat sponzora - jak napsat žádost o sponzoring - vzor žádosti o sponzoring - jak oslovit sponzora - jednání se sponzorem - czechsportguru.cz

CzechSportGuru.cz

Komentáře

Sportovci

Simona Hejskovâ

Horolezectví

Adam Horský

Tenis

Marika Tkáčová

Běh, fitness, kondicni-posilovani, kulturistika, plavani, vzpirani

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete