Návod, jak získat sponzora

2. 8. 2018

Kladete si stále otázku, jak sehnat sponzora a jaký je ten správný způsob, jak sponzora oslovit? Zkoušíte dokola své štěstí a neúnavně posíláte nabídku pro sponzora do různých společností s vidinou, že se Vám nakonec přeci jen někdo ozve a bude s Vámi chtít uzavřít smlouvu o spolupráci, tu vysněnou smlouvu se sponzorem?

Nezkoušejte štěstí a vsaďte na jistotu. Využijte Průvodce sponzoringem a můžete skutečně získat sponzora.

Průvodce sponzoringem je podrobný návod, jak se připravit na sponzoring a jak ho uzavřít. K tomu Vám pomůže 12 odborných rad, tipů a postupů ověřených praxí, které úspěšně využívají sportovní manažeři a odborníci na sportovní marketing a sponzoring.

Průvodce sponzoringem, návod jak získat sponzora, kde sehnat sponzoring, sponzorství, dar, reklama a marketing, pruvodcesponzoringem.cz, nabídka pro sponzora

Průvodce Vám v několika jednoduchých krocích poskytne cenné rady, jak postupovat krok po kroku, abyste neudělali žádnou chybu. Jakmile se rozhodnete napsat žádost o sponzorský dar, ale nechcete na internetu kopírovat jakýkoliv vzor žádosti o sponzorský příspěvek, ani průvodní dopis pro sponzora, pak určitě oceníte návod. Díky návodu budete schopnu správně sestavit vlastní žádost o spolupráci se sponzorem, a budete umět zapůsobit.

Skutečně jedinečný návod na získání sponzora Vám poskytne cenné informace o tom, jak funguje sportovní sponzoring a co musíte splnit, než o sponzoring požádáte. Každá kapitola Průvodce sponzoringem je věnována konkrétnímu postupu přípravy nabídky pro sponzora. Naučí Vás správně vytvořit prezentaci pro sponzora a vytipovat vhodný segment společností, ze kterých si sponzora vyberete. Naučíte se napsat oficiální žádost o sponzoring, průvodní dopis a soupis spolupráce na titulním listu.

Budete vědět, jak sestavit smlouvu se sponzorem a jak se o sponzora postarat, abyste si ho udrželi co možná nejdéle to bude možné.

Více informací o Průvodci sponzoringem a kde si Průvodce sponzoringem stáhnout, se dozvíte na webových stránkách www.pruvodcesponzoringem.cz

V dalším článku se dozvíte, že lze úspěšně získat sponzory, když předložíte nabídku, která je výhodná pro obě strany.

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně toho, jak získat sponzora, kontaktujte nás :-)

Hledám sponzora - kde najít sponzora - jak získat sponzora - jak napsat žádost o sponzoring - vzor žádosti o sponzoring - jak oslovit sponzora - jednání se sponzorem - czechsportguru.cz

CzechSportGuru.cz

Komentáře

Sportovci

FC Romo Český Krumlov

Fotbal

Tereza Novotná

Cyklistika, freeskiing, lyzovani

Jan Biskup

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete