https://diperta.padang.go.id/alsin/resources/slot-gacor/ https://www.isbi.ac.id/-/slot-gacor/ https://demokipiv2.perpusnas.go.id/slot-gacor/ https://simonak.demakkab.go.id/project/views/slot-online-gacor88
PREZENTACE SPORTOVCE 5: Jak aktivovat rozšiřující moduly na profilu sportovce? | Czech Sport Guru PREZENTACE SPORTOVCE 5: Jak aktivovat rozšiřující moduly na profilu sportovce? | Czech Sport Guru

PREZENTACE SPORTOVCE 5: Jak aktivovat rozšiřující moduly na profilu sportovce?

19. 12. 2016

Aktivace rozšiřujících modulů Vašeho profilu sportovce je velmi jednoduchá a stejně snadná bude následná propagace a zviditelnění Vaší sportovní činnosti před důležitými partnery a sponzory. Právě kvalitní zviditelnění je první krok před oslovením potenciálních sponzorů a vyjednání sponzoringu. Díky profilu sportovce bude sepsání žádosti o sponzoring a získání finanční podpory mnohem snadnější.

Pojďme se tedy zaměřit na to, jak jednotlivé moduly aktivovat. Přihlaste se do svého profilu sportovce, vstupte do editačního prostředí a menu po levé straně klikněte na tlačítko Moje finance. Zobrazí se Vám nabídka výběru ze čtyř sekcí, klikněte na tlačítko s názvem Moduly. Nyní si můžete vybrat z nabídky modulů a ty si libovolně aktivovat na svém profilu sportovce. Aktivaci provedete tak, že kliknete na tlačítko Aktivovat u modulů, které si chcete na svém profilu sportovce spustit, dále pokračujte podle instrukcí v objednávce. Po úspěšné objednávce modulů obdržíte instruktážní e-mail, na jehož základě můžete začít se svými moduly plně pracovat při komunikaci se sponzory.

Možná si říkáte, jak vhodně sestavit moduly, abyste oslovili co nejvíce sponzorů. Nejlepší variantou je aktivace všech modulů tak, aby na Vašem profilu sportovce našli sponzoři přesně to to co hledají a mohli se okamžitě rozhodnout, jakou formu spolupráce s Vámi naváží. Pokud se s ohledem na minimum poskytnutých informací nebudou schopni rozhodnout, pak se možností získání sponzoringu začíná odsouvat.

Díky správnému výběru modulů a jejich aktivaci na profilu sportovce můžete využívat efektivní spolupráce s fanoušky, sponzory i veřejností. Připravili jsme 5 variant, jak doporučujeme moduly aktivovat.

1. Varianta STARTER (Dotační systém)

Dotační systém je základní modul, prostřednictvím kterého můžete oslovovat své fanoušky i veřejnost. S využitím kreativního oslovení, chytře sestavených balíčků a odměn můžete velmi snadným způsobem oslovit mnoho osob a získávat finanční příspěvky či dotace od jednotlivců na Vaši sportovní činnost. Máte- li kolem sebe přátele a fanoušky, kteří Vás podporují, požádejte je prostřednictvím dotačního systému o symbolickou podporu, za kterou získají odměnu. Např.: čítá-li Vaše fanouškovská základna 1.000 osob? Požádejte je o příspěvek ve výši 100 Kč, získáte 100.000 Kč na Vaši sportovní činnost.

2. Varianta BASIC (Zařazení do databáze žadatelů o sponzoring + Dotační systém)

Základní modul je rozšířen o zařazení sportovce do databáze žadatelů o sponzoring, což zvyšuje Vaši šanci na získání sponzoringu. Máte pokryté dotace od fanoušků, veřejnosti i přáteli + budete využívat vyhledávání vhodných sponzorů a obchodních společností skrze profesionální sportovní manažery z celé České republiky, kteří budou pro Vás externě zajišťovat finanční a materiální sponzoring. Jakmile některý z manažerů získá vhodného sponzora, bude Vás kontaktovat a domluví osobní setkání, na kterém se otevře jednání o možnostech spolupráce.

Průvodce sponzoringem, návod jak získat sponzora, kde sehnat sponzoring, sponzorství, dar, reklama a marketing, pruvodcesponzoringem.cz, nabídka pro sponzora

3. Varianta CLASIC (Zařazení do databáze žadatelů o sponzoring + Pro partnery)

Zařazení sportovce do databáze žadatelů o sponzoring zvyšuje Vaši šanci na získání sponzoringu. Budete využívat desítky profesionálních sportovních manažerů a agentů napříč celou Českou republikou, kteří budou vyhledávat vhodné sponzory a spojovat je s Vámi. Aby bylo možné dojednat partnerství, musí mít potenciální sponzor informace o Vašich plánech a cílech, musí znát důvody žádosti, měl by nahlédnout do rozpočtu a vybrat si spolupráci z partnerských balíčků. Modul Pro partnery umožňuje potenciálním sponzorům seznámit se s Vaší žádostí o sportovní sponzoring a získat tak případného partnera.

4. Varianta STARNDARD (Zařazení do databáze žadatelů o sponzoring + Pro partnery + Dotační systém)

Ideální variantou je sestavení modulů ve formě aktivace dotačního systému, který využívá dotace a finanční příspěvky od veřejnosti, přátel a fanoušků. Zařazení do databáze žadatelů o sponzoring rozšíří Vaši síť osob, které budou Vás budou vyhledávat a zajišťovat finanční a materiální sponzorig. Modul pro partnery umožní potenciálním sponzorům posoudit Vaši žádost o sportovní sponzoring a umožníte sponzorovi rozhodnout se, jakou finanční částku Vám na základě prostudování zveřejněných informací poskytne. Jakmile je s modulem Pro partnery aktivován modul Dotační systém, je otevřena platební brána pro okamžité online zaslání finančního příspěvku na Váš účet. Získáte navíc kredit 500 Kč.

5. Varianta PREMIUM (Zařazení do databáze žadatelů o sponzoring + Pro partnery + Dotační systém + Kalendář akcí + Vlastní články a reporty sponzorům)

Nejúčinnější a nejefektivnější variantou je aktivace všech modulů na profilu sportovce, což znamená že budete využívat dotace od fanoušků, přátel i veřejnosti. Dostanete se na seznam žadatelů o sportovní sponzoring a bude pro Vás pracovat mnoho sportovních manažerů a agentů z celé České republiky. Umožníte sponzorům prostudovat Vaši žádost o sportovní sponzoring, nabídnete sponzorovi protiplnění za získaný sponzoring a v reálném čase můžete získat finanční příspěvek od mnoha sponzorů. Zároveň budete návštěvníky Vašeho profilu informovat pomocí kalendáře akcí o událostech a eventech, kterých se plánujete zúčastnit a sdělíte, kde Vás mohou potkat. Modul Vlastní články a reporty slouží jednak jako Váš blog, ale především jako nástroj pro psaní článků a reportů z Vaší sportovní přípravy, soutěží a mnoha dalších aktivit. Můžete psát například reporty na proběhlé akce, které si naplánujete v modulu Kalendář akcí. Sponzor vyžaduje být informován o vaší přípravě, což modul Vlastní články a reporty skvěle splňuje. Navíc můžete prostřednictvím tohoto modulu psát pro sponzory PR články a testy, za které získáte finanční odměnu. Vlastní články můžete využít jako možnost k nahlédnutí do Vašeho soukromí (kolik jste měli úrazů, jak jste přišli k tetování, čím jste chtěli být, jak vypadá Vás běžný den, apod. Jednoduše můžete tvořit zábavný a zajímavý obsah. Poskytujte informace v reálném čase a budujte si komunitu čtenářů, obdivovatelů, skalních fanoušků, drobných sponzorů i významných partnerů. Získáte navíc kredit 500 Kč.

Abyste získali sponzora, kterého skutečně potřebujete a který je pro Vás vhodný, musíte o sobě podat dostatek informací k tomu, aby bylo možné toho správného sponzora vyhledat.

Zainvestujte do své vlastní propagace a zviditelnění, aktivujte si na svém profilu sportovce rozšiřující moduly a my Vám pomůžeme sponzory oslovit a získat.

POKUD NEBUDETE VIDĚT, NEZÍSKÁTE SPONZORA. Naučte se získávat sponzory – stáhněte si návod, jak získat sponzora a jak se sponzorem komunikovat, aby Vám poskytl finanční podporu. Návod si můžete stáhnout na webu www.pruvodcesponzoringem.cz

V dalším článku se zaměříme na to, jak využívat moduly k oslovení sponzorů.

Hledám sponzora - kde najít sponzora - jak získat sponzora - jak napsat žádost o sponzoring - vzor žádosti o sponzoring - jak oslovit sponzora - jednání se sponzorem - czechsportguru.cz

CzechSportGuru.cz

Komentáře

Sportovci

Lubomír Petruš

Cyklistika, cyklokros

Lukáš Drobilič

Atletika, plavani, triatlon

Jan Králíček

Badminton

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete

https://occmakeup.com/ http://slot-gacor.nysenate.gov/ http://slot-gacor.next.pwc.com/ https://link-slot-gacor.topacademy.wagor.tc.edu.tw/ https://slot-gacor.project-c.eidos.com/ Megasloto https://link-slot-gacor88.nebuta.its-mo.com/ http://slot-gacor.accounts.fcbarcelona.com/ https://slot-gacor88.temply.bizocean.jp/ https://restorecal.org/ http://slot-deposit-pulsa.learning.moleskine.com/