https://diperta.padang.go.id/alsin/resources/slot-gacor/ https://www.isbi.ac.id/-/slot-gacor/ https://demokipiv2.perpusnas.go.id/slot-gacor/ https://simonak.demakkab.go.id/project/views/slot-online-gacor88
Motivační videa, která Vás proberou | Czech Sport Guru Motivační videa, která Vás proberou | Czech Sport Guru

Motivační videa, která Vás proberou

7. 4. 2014

Čas od času je potřeba, aby nás někdo popostrčil, inspiroval a vrátil na tu správnou cestu. Mít v někom oporu neznamená že jsme slabí, že něco nedokážeme, že na něco nemáme. Mít v někom oporu znamená, že to co děláme má smysl a jsme vedeni k tomu, abychom to dotáhli do konce. Až dorazíme do cíle a otočíme se zpět, uvidíme s nadhledem to co jsme dokázali, vše zhodnotíme a půjdeme si splnit další sen.

Motivace je základ, té není nikdy dost! Pohodlně se usaďte a hltejte každé slovo.

Šest tajemství úspěchu Arnolda Schwarzeneggera, která stojí za zamyšlení.

Motivace je opravdu důležitá, ale pouhé sledování inspirativních videí a virtuální život na Facebooku Vás do kondice zaručeně nedostane.

Myslíme to opravdu vážně, udělejte každý den něco pro své zdraví, hezkou postavu a zdravé sebevědomí! Vypněte PC a jděte se aspoň projít na čerstvý vzduch.

Czech Sport Guru

Komentáře

Sportovci

Kristýna Havlická

Cyklistika, enduro, snowboarding

Vítězslav Rajnoch

MMA

Zuzana Fejtová

Běh, crossfit, fitness, kettlebell, obstacle-course-race, trx

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete

https://occmakeup.com/ http://slot-gacor.nysenate.gov/ http://slot-gacor.next.pwc.com/ https://link-slot-gacor.topacademy.wagor.tc.edu.tw/ https://slot-gacor.project-c.eidos.com/ Megasloto https://link-slot-gacor88.nebuta.its-mo.com/ http://slot-gacor.accounts.fcbarcelona.com/ https://slot-gacor88.temply.bizocean.jp/ https://restorecal.org/ http://slot-deposit-pulsa.learning.moleskine.com/