Když změníte způsob oslovování sponzorů, budete úspěšní!

16. 8. 2018

Zasílejte méně žádostí, ale o to více si nechte záležet na jejich kvalitním zpracování a individuálním uzpůsobení nabídek sponzoringu. Díky cílené nabídce budete schopni nakonec sponzora požádat o mnohem vyšší finanční plnění, jelikož poskytnete výrazně zajímavější a hodnotnější protiplnění. Naučte se, jak napsat žádost o sponzorský příspěvek či dar – naučte se, jak získat sponzora.

Díky změně způsobu vytváření nabídek pro sponzora se zvýší Vaše úspěšnost získávání sponzorství. Odpovědná osoba na straně sponzora bude pak zapálena pro Váš sponzorský projekt a bude schopna snáze, pomocí správně vypracovaných materiálů, odkomunikovat nabídku sponzorovi (majiteli společnosti / marketingovému řediteli apod.).

Průvodce sponzoringem, návod jak získat sponzora, kde sehnat sponzoring, sponzorství, dar, reklama a marketing, pruvodcesponzoringem.cz, nabídka pro sponzora

Podrobný návod, jak získávat sponzora naleznete na stránkách Průvodce sponzoringem – www.pruvodcesponzoringem.cz

Průvodce sponzoringem je odborně zpracovaný návod z rukou profesionální sportovních manažerů, kteří poskytli rady, jak vyhledat toho správného sponzora a jak vést celou komunikaci, aby bylo možné sponzora zaručeně získat.

Stáhněte si návod v podobě Průvodce sponzoringem, který Vám ušetří čas a energii. Při komunikaci se sponzory. Získáte ucelený postup, krok po kroku, jak pro sebe zajistit sponzorství.

Průvodce sponzoringem si můžete stáhnout přímo ZDE.

V dalším článku se dozvíte, jak pomocí Průvodce sponzoringem získat sponzora.

Hledám sponzora - kde najít sponzora - jak získat sponzora - jak napsat žádost o sponzoring - vzor žádosti o sponzoring - jak oslovit sponzora - jednání se sponzorem - czechsportguru.cz

CzechSportGuru.cz

Komentáře

Sportovci

Vlastimil Švingr

Americký fotbal, beh, fitness

Michal Láník

Cyklistika

Elizabeth Lee

Bojové sporty, kung-fu, sanshou, taichi, wing-tsun, wushu

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete