Jaký byl sportovní tenisový den s Davisovým pohárem?

30. 9. 2014

Tenisový klub TJ Sokol Horní Počernice v Otovické ulici připravil pro své členy a veřejnost sportovní a zábavný den v neděli 21.9. 2014 s účastí českého reprezentanta Karla Nováčka a s vystavením slavného Davisova poháru. Tento víkend proběhl v areálu také celostátní turnaj žactva.

Czech Sport Guru

Součástí programu bylo i ocenění hráčů a vyhlášení výsledků družstev tenisového klubu. V roce 2014 nastoupilo do mistrovských utkání celkem 5 dětských družstev: babytenisté, mladší žáci ve dvou družstvech, starší žáci a poprvé také dorostenci.

Czech Sport Guru

Opět po letech se také podařilo postoupit družstvu dospělých do 1. třídy. Všem hráčům náleží velká pochvala, s jakou odvahou se se soupeři utkali, za svojí snahu, bojovnost a také za výsledky. Uznání a gratulace přijali od svých trenérů a předsedy tenisového klubu.

CzechSportGuru

Akce se zúčastnil i bývalý daviscupový reprezentant Karel Nováček. Předseda tenisového klubu, Jiří Trávníček, říká: „Jsem rád, že žáci a děti měli možnost trénovat s tenisovou osobností takového formátu jako je Karel Nováček. Cením si toho, že věnoval svůj čas dětem právě v našem tenisovém areálu”.

CzechSportGuru

Výjimečnou atmosféru podtrhlo vystavení Davisova poháru. Tato slavná trofej bude v České republice vystavena již jen jednou a pak opět opustí hranice našeho státu. Několik stovek fotografií pořízených se slavnou salátovou mísou jistě najdou své čestné místo v rodinných albech.

CzechSportGuru

Hosté si také zkontrolovali svojí tenisovou techniku s novinkou na trhu, analytickou raketou Babolat, změřili si rychlost podání, prověřili svoje znalosti o Davisově poháru ve vědomostní soutěži a v tombole získali zajímavé ceny.

Pavel Kožíšek se svým Divadlem kouzel přitáhl pozornost nejen malých dětí. Pokud si chcete užít atmosféru akce, můžete se podívat na reportáž ČT Sport nebo na další fotografie na klubových stránkách www.tenishornipocernice.eu nebo Facebooku TKSokolHorniPocernice.

Komentáře

Sportovci

Kryštof Šlajer

Fotbal

Eliška Novotná

Bouldering, horolezectvi

Dominika Drozdíková

Sjezdové lyžování

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete