ENDURO TRIAL contest

25. 8. 2014

30.8., čili příští sobotu, organizuje Vlasta Čiháček, těsně před odjezdem na Mistrovství světa, ENDURO TRIAL CONTEST. Jedná se teprve o druhý podobný pokus na světě, jedné pomalu se rozvíjející odnože Trialu. Tu dalo dohromady pár kluků ze světa, které baví Endurový styl ježdění, ale zároveň je nudí po technické stránce. Více o této odnoži už poví sám organizátor:

Myšlenka Enduro Trialu (nebo taky All Mountain Trialu) je o volnosti a setkání nás Trialistů i běžných bikerů z jiných disciplín, kteří sednou na celoodpružené kolo a vyjedou společně novým zážitkům. Jak už to tak bývá, hledají se i směry jak si společně zazávodit a v rámci testování toho co je a není možné, bych rád vyzkoušel takový závod i u nás, po vzoru první obdobné akce v Belgii, která se jela před měsícem. Rozhodně to není o tom, že bychom měli světově první Enduro Trialový contest, ale o tom svést se společně  s klukama s Trialu, ukázat návštěvníkům TRIPROZDRAVI.cz něco odlišného a zároveň i otestovat případný model jak by to šlo dělat.

Czech Sport Guru - Kreativní sportovní marketing a management

Pro jezdce, kteří nemají dostatečnou technickou zdatnost, kolo, nebo prostě jen chuť jet větší překážky, připravíme kategorii OPEN. Všechny úseky budou jezdivé a založené na stabilitě a dynamice. Těžší obtížnost bude obsahovat i nějaký ten menší výskok či seskok, couvání na kole a další lehké prvky. Účast přislíbili první tři jezdci MČR v Trialu Roman Chvojka, Michal Budský i moje maličkost a počítám, že se k nám pár dalších střelců třeba přidá.

Děkuji za podporu partnerům akce (POC, NANOPROTECH, CARFORYOU, TRIPROZDRAVI.cz) a uvidíme se v sobotu 30.8. v Úvalech u Prahy.

Czech Sport Guru

Komentáře

Sportovci

Miroslav Jindra

Bojové sporty

Jiří Janek

Freestyle BMX

Tomáš Kvapil

Jiu-jitsu, mma

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete