Veronika Hrubá

Biografie

Jmenuji se Veronika Hrubá.
Věnuji se jezdectví,přesněji disciplíně VYTRVALOST(ENDURANCE). Což je jízda na koni na dlouhé tratě. Vzdálenosti jednodenních soutěží se pohybují od 40km do 160km.
Ke koním mě to táhlo už od malička,ale přece jen jako malá jsem se nejprve věnovala závodně volejbalu. Zpátky ke koním jsem se vrátila v roce 2012, kdy mi má sestra svěřila mladého tříletého koně jménem Sahran. Ve chvíli co jsem s ním začala pracovat dostala jsem chuť závodit, vyjela jsem tedy s ním na nejkratší trať co se jezdí a to 20km a chuť nepřešla spíše čím dál více nabývala. V roce 2013 jsem složila jezdecké zkoušky abych se mohla účastnit oficiálních závodů, tentýž rok mi sestra svěřila dalšího koně jménem Wint(kůň,který nám byl svěřen do tréninku). S ním jsem si vyjížděla kvalifikaci na mezinárodní závody, kterou jsem v roce 2015 dokončila. Bohužel tohoto koně jsme na začátku roku 2016 vrátily majiteli. Bohužel jsem neměla koně hned na mezinárodní závody,tento rok jsem se soustředila vyjet kvalifikaci Sahranovi, což se mi podařilo a v Srpnu téhož roku jsme se zúčastnili prvních mezinárodních závodů. Na konci sezóny mi má sestra svěřila na další roky i své kobylky Faridu a Niafu.
Mou trenérkou je má sestra Tereza Hrubá,která se účastnila několika MS a ME. Byla na MS v Abu Dhabi kde se umístila na krásné 32.místě. Minulý rok otěhotněla a teď má malé dítě, takže se tomuto sportu věnuje spíše z druhé srany a to trenérské.
Faridu a Niafu budu tedy v roce 2017 kvalifikovat na mezinárodní závody a nejlépe zakončit s nimi sezonu mezinárodním závodem.
Pro další roky mám v plánu účastnit se mezinárodních závodů na úrovni 120km a 160km. Jsem kvalifikovaná na MČR, chtěla bych v příštím roce splnit kvalifikaci na MS a ME,pokud možno těchto mistrovství se i zúčastnit,kdyby se mi tak nepoštěstilo mám v plánu se účastnit Ladies Capu, což je v podstatě MS ŽEN.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Lukáš Pospíchal

Fotbal

Jiří Čapka

Rallye

Denisa Vlašínová

Vzpírání

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete