Tereza Rudolfova

Biografie

Tereza Rudolfová pochází z Červeného Kostelce, kde prožila dětství, získala pohybový základ a lásku k přírodě v dětském sportovním oddíle Kadet. Během studia Farmaceutické fakulty v Hradci Králové se dostala k závodnímu sportu. Místní skupina triatlonistů pod vedením Leoše Roušavého se stala zázemím během studií. V roce 2011 vyzkoušela první závod terénního tritalonu- Xterra Špindlerův Mlýn, kde přes drsné podmínky, počasí i chlad krátkou verzi závodu vyhrála. Další sezónu už závodila na standartní trati a svůj debut v triatlonu završila 2. místem v kategorii do 23. let na mistrovství světa na Hawaii. Během několika let aktivní kariéry v terénním triatlonu posbírala množství medailí na domácích i evropských závodech. Na Hawaii v dalším roce obsadila 4. příčku. Mimo triatlonu začala také jezdit závody horských kol Kolo pro život, kde se jí dařilo nejen sbírat zkušenosti, ale i pódiová umístění v jednotlivých závodech, ale i celkovém pořadí.
V zimě 2018/19 vyzkoušela také zimní závody ve skialpinismu. Na konci zimy s Barborou Skandikovou obsadily třetí místo na extrémním etapovém skialpovém závodě Bokami Západních Teter. Český pohár 2019 vyhrála a od následující sezóny se stala součástí české skialpinistické reprezentace.
V roce 2015 poprvé vyzkoušela vícedenní závod a to Czech adventure race, který následovaly mezinárodní multisportovní závody v Číně. Dočasný odchod Xterry z České republiky a absence závodů terénního triatlonu jen přispěly ke změně sportovní disciplíny. Od roku 2016 se stala členkou Adventure race týmu a začala se věnovat non-stop multisportovním závodům smíšených čtyřčlenných týmu. Tím se postupně změnily i ostatní závody v průběhu roku na delší běžecké a cyklistické akce. Od roku 2016 se pravidelně účastnila mistrovství světa adventure race s nejlepším výsledkem v roce 2018, kdy obsadili s týmem Black Hill na ostrově Reunion 4. místo.
Od roku 2019 závodí také ve skialpinismu. Obsadila 2. místo na MČR 2019 a vyhrála český pohár. Na prestižním etapovém závodě Bokami Západních Tater obsadila s týmovou kolegyní 3. místo.
V sezóně 2019/20 reprezentuje ČR v závodním skialpinismu. Z důvodu Dřívějšího konce sezóny pouze s jednou účastí na závodě světového poháru v Jennerstieru, kde obsadila v disciplíně vetrikal 21. místo.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Iva Martin BJJ

Bojové sporty

FC Smíšené 2003 Fulnek

Futsal

Martin Čepek

Cyklistika

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete