Petr Mrázek

Biografie

Sportu se věnuji od svého mládí, pracuji na plný úvazek ve státní správě, ve volném čase také působím jako CrossFit trenér s mezinárodně uznávanou licencí CF-L3, kterou aktuálně drží v ČR celkem 4 lidé včetně mě. Krom rodiny a práce ale velkou část volného času v posledních letech věnuji triatlonu.

Mým cílem je účast na Mistrovství Světa na Havaji (případě Nice, Francie) v Ironmanu (dlouhý triatlon) a nejvyšší pozice v Age Group kategorii. Ve své první triatlonové sezóně v roce 2022 jsem na závodech po celé ČR na různých distancích pravidelně končil v TOP 10 až 30 ve své kategorii a stanovil si osobní rekord na polovičním Ironmanu v Gdyni – 4:57, a to i přesto, že jsem nezávodil na triatlonovém speciálu. Určitě bych zmínil i účast na běžeckých závodech a to hlavně Ostravský půlmaraton v čase 1:31 (15. místo v kategorii/28. celkově). Rád bych se také pravidelně účastnil a obsadil top umístění v Age Group v závodech World Triathlon Series a PTO, toto je ale značně omezeno financemi a volným časem.

Myslím, že potenciál do dalších sezón je určitě veliký a v případě určité finanční nebo materiální podpory by se ještě znásobil. Sport je můj životní styl a takto se prezentuji i na sociálních sítích, kde mám rovněž celkem veliký dosah a mohu zde oslovit dost lidí. I když nedržím PRO licenci, snažím se jako profesionál k tréninku a závodům přistupovat. V Age Groups jsem na výsledkové listině vidět a rovněž na sociálních sítích mám srovnatelný dosah s některými profesionály – nebo dokonce větší dosah.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Jan Merenus

Kanoistika, paddleboarding

Martina Chrástková

Běh na lyžích

Jana Strnádková

Požární sport

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete