Ollie Racing Team

Biografie

Ollie Racing Team – tohle jméno se na české Quad a Moto scéně objevilo poprvé na začátku letošní sezóny. Mladý, ale perspektivní tým, sestávající ze zakládajících členů Ollie Roučkové, Daniela Zelenky a Davida Hadrovského se začal prodírat na cílové rampy hned od svého začátku.
Jméno Ollie Roučková však ničím novým v českém motosportu není. Poprvé se jí na krku rozhoupala medaile již v roce 2011, kdy dojela na bronzové příčce ve známém českém Offroadmaratonu. Jak se trhaly listy z kalendáře, Ollie zachutnala sprcha z šampaňského a probojovávala se skrz českou konkurenci, až v roce 2015 poprvé vyrazila za hranice. A vzala to pěkně zostra. Na začátku roku pneumatiky jejího quadu kreslily do písků Sahary, když bojovala o přední pozice ve známé Intercontinental Rally a v průběhu roku se pak ukázala na bedně navigačních rallye v Albánii a Maďarsku. Letos v Evropském poháru pokračuje; ve slavné Hellas Rally Raid, Italian Baja i Hungarian Baja pořádně zatopila soupeřům, a to i opačného pohlaví!
Závodní tým zbudovaný kolem Ollie si klade za cíl nejen vyhrávat, ale hlavně vyhledávat, podporovat a předávat své zkušenosti mladým talentům. Proto se okamžitě rozrostl o několik jezdců, kteří pilně trénují a naslouchají svým starším kolegům. Jezdí možná nižší soutěže, nicméně pozorně okoukávají každé přidání plynu starších matadorů a táhne je touha je ve svých úspěších překonat.
Ollie Racing Team by se dal nazvat rodinným týmem. Ne snad proto, že by se točil jen kolem jedné biologické rodiny, ale tím, že rodinu tvoří sami členové. Přátelský vztah, férové jednání i moudré předávání nabytých zkušeností – to je to, co nás drží pohromadě. A tak by přece motosport měl vypadat!
Koho můžete podpořit?
Ollie Roučková:
Vytrvalá a houževnatá quadistka zastupující něžné pohlaví. V současnosti se pohybuje v evropských soutěžích, ale bere je jen jako přípravu. Přípravu na metu nejvyšší – Rallye Dakar.
Václav Hucl:
Zůstává zatím v rámci českého šampionátu, nicméně o to lepší umístění si drží. Letos obhajuje titul ze série MMČR CrossCountry.
Terka Valentovičová:
Další z něžných členů našeho týmu. Letos si jede pro titul vícemistra MMČR CrossCountry v kategorii motocyklů. Příští rok má v plánu první evropské vícedenní rallye.
Daniel Zelenka:
Závody v kategorii quad jsou jeho koníčkem, nicméně v našem týmu zastává roli hlavního mechanika. Se svým klidným a rozvážným uvažováním ho nerozhodí žádný časový limit a technika dostává tu nejlepší možnou péči.
Tomáš Prachař:
Z cestování na motocyklu se po hlavě vrhl do ostřejšího prostředí. CrossCountry série je pro něj jen odrazovým můstkem do vyšších soutěží, především do navigačních rallye, které mu učarovaly. Dále zastává funkci reportéra teamu, snaží se vyhrabat o našich členech to nejzajímavější a předat to Vám.
David Hadrovský:
Taktéždrží závodí v kategorii Quadů, momentálně je však v rekonvalescenci a tak se stará o tým a zaštiťuje PR. V příští sezoně se však vrátí za řídítka a má v plánu sáhnout po metách nejvyšších v závodní sérii Handy Cup.

Napsali o mně

FOTO: Diváci pomohli v nesnázích, Roučková pak slavila zlato

Děčín – Češi na čtyřkolkách v Italian Baja Europe zabodovali. V rámci závodů mistrovství Evropy BAJAS, pořádaných Mezinárodní motocyklovou federací, získala v Itálii první místo v kategorii žen děčínská rodačka Olga Roučková. V mužské kategorii Q2 zvítězil Josef Macháček.

V Itálii si zlato mezi ženami vybojovala Roučková

Češi na čtyřkolkách v Italian Baja Europe zabodovali. V rámci závodů mistrovství Evropy BAJAS, pořádaných Mezinárodní motocyklovou federací (FIM), získala v...

OllieRoučková přivezla první letošní zlato ze zahraničí × Motoforum.cz

Motoforum.cz: OllieRoučková přivezla první letošní zlato ze zahraničí V prvním startu série Quad Offroad Challenge v této sezoně reprezentovaly české barvy v německém Dieskau pouze dvě závodnice. Ollie Roučková, ze stáje MOGUL Racing Team, vybojovala zlato mezi ženami a ze závodu týmů přivezla stříbro.

Rozhovor s nejhezčím riderem v Čechách :-) s Ollie Roučkovou!

Z našeho webu jistě Ollie znáte! Je to neskutečná baba, která žádnýmu chlapovi nedá nic zadarmo. Doufám, že jste to všichni pochopili tak, jak to bylo myšleno ;-) Prostě jak sedí na čtyřkolce, žádnej chlap nemá šanci...Tady už krátk...

Závody čtyřkolek: Roučková mezi ženami vybojovala zlato

Češi na čtyřkolkách v Italian Baja Europe zabodovali. V rámci závodů mistrovství Evropy BAJAS, pořádaných Mezinárodní motocyklovou federací (FIM), získala v Itálii první místo v kategorii žen Olga Roučková. V

Novinky :: Ollieracingteam

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Mažoretky MK BALLERISIMO Hlučín

Tanec

Patrik Hajek

Atletika, fitness

Kamil Vašíček

Boccia

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete