Lukáš Jurajda

Biografie

Dobrý den.
Jmenuji se Lukáš Jurajda, jsem hráč Fotbalgolfu a jediný certifikovaný hráč Footgolfu v ČR. Přestože v České republice je tento sport teprve v začátcích, ve světě se jedná o známý a populární sport.
Hledám finanční podporu formou sponzoringu. Mám vlastní webové stránky www.jurajdafg.cz, kde se o mě i o sportu jako takovém můžete dozvědět více. Pokud jsem Vás zaujal, budu velice rád, když se na mé stránky podíváte.
Jestliže byste chtěli být u zrodu něčeho nového, úžasného a pokud se rozhodnete mě podpořit, bude na těchto stránkách umístěna i Vaše reklama.
V případě Vašeho zájmu Vám rád odpovím na Vaše dotazy a podám bližší informace.
Děkuji Vám za přečtení a těším se na případnou spolupráci.
Hráč FG Jurajda Lukáš
Něco o mě a o sportu
Fotbalgolf, ve světě již známý sport, pro mě přesto objevem v roce 2015. Poprvé jsem se o něm dozvěděl na Dýmníku, kde je první největší fotbalgolfové hřiště ve střední Evropě o 36 jamkách. 18 jamek fun a 18 jamek profi. Toto hřiště se vzápětí stalo i mým domovským. Poprvé jsem se zde zúčastnil svého prvního velkého turnaje, mistrovství světa ve fotbalgolfu. Na tento turnaj jsem se přihlásil bez predchozích zkušeností a trénoval jsem jen 14 dní. Mistrovství světa pro mě byl první velký úspěch a zároveň start mých dalších úspěchů. Na mistrovství jsem se umístil na 7. místě z 260 přihlášených hráčů. V tomto roce jsem se zúčastnil ještě dvou světových turnajů. Germany Open v německém Dirmsteinu kde jsem obsadil 10. místo  a Mistrovství Evropy v Dánsku a tam jsem se dostal do finále nejlepších 30ti hráčů.
V roce 2016 se uskutečnila první Česká fotbalgolfová liga, ve které jsem se umístil na 1. místě a stal jsem se tak mistrem ČR ve fotbalgolfu a jako tým za který hraju FG Dymník Rumburk jsme skončili na 2. místě. V tomto roce byl mým největším úspěchem turnaj Czech Open, ve kterém jsem skončil na děleném prvním místě a po dramatickém rozstřelu na 2.místě. V tomto roce jsem se zúčastnil ještě dvou světových turnajů, Mistrovství Evropy a Swedish Open ve Švédsku, kde jsem skončil na 11. a 12. místě. V roce 2017 jsem se zúčastnil světového turnaje Austria Open v Rakousku, 2.kola fotbalgolfové ligy a poprvé si vyzkoušel footgolf. Toto odvětví mě upoutalo natolik, že jsem se zúčastnil světového turnaje Central Cup, kde jsem se umístil na 7.místě a stal se nejlepším Čechem v tomto turnaji. Zúčastnil jsem se ještě posledního turnaje ze série turnajů Czech Tour 2017 s názvem VM 62 Open 2017, kde jsem obsadil 1.místo. V tomto roce jsem byl účastníkem Mistrovství ČR ve hře na jamky, kde jsem obsadil 1.místo.
Footgolf mě oslovil natolik, že v letošním roce 2018 zakládáme footgolfový team.
Do budoucna by jsem chtěl co nejvíce se zapojit a pomoct s rozvojem footgolfu v České republice.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Filip Bartoněk

Atletika

Karel Fellner

Kickbox

Petra Kuncová

Fitness, kulturistika

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete