Jmenuji se Lukáš Jurajda, jsem hráč Fotbalgolfu a jediný certifikovaný hráč Footgolfu v ČR. Přestože v České republice je tento sport teprve v začátcích, ve světě se jedná o známý a populární sport.
Hledám finanční podporu formou sponzoringu. Mám vlastní webové stránky www.jurajdafg.cz, kde se o mě i o sportu jako takovém můžete dozvědět více. Pokud jsem Vás zaujal, budu velice rád, když se na mé stránky podíváte.
Jestliže byste chtěli být u zrodu něčeho nového, úžasného a pokud se rozhodnete mě podpořit, bude na těchto stránkách umístěna i Vaše reklama.
V případě Vašeho zájmu Vám rád odpovím na Vaše dotazy a podám bližší informace.
Děkuji Vám za přečtení a těším se na případnou spolupráci.
Hráč FG Jurajda Lukáš
Něco o mě a o sportu
Fotbalgolf, ve světě již známý sport, pro mě přesto objevem v roce 2015. Poprvé jsem se o něm dozvěděl na Dýmníku, kde je první největší fotbalgolfové hřiště ve střední Evropě o 36 jamkách. 18 jamek fun a 18 jamek profi. Toto hřiště se vzápětí stalo i mým domovským. Poprvé jsem se zde zúčastnil svého prvního velkého turnaje, mistrovství světa ve fotbalgolfu. Na tento turnaj jsem se přihlásil bez predchozích zkušeností a trénoval jsem jen 14 dní. Mistrovství světa pro mě byl první velký úspěch a zároveň start mých dalších úspěchů. Na mistrovství jsem se umístil na 7. místě z 260 přihlášených hráčů. V tomto roce jsem se zúčastnil ještě dvou světových turnajů. Germany Open v německém Dirmsteinu kde jsem obsadil 10. místo  a Mistrovství Evropy v Dánsku a tam jsem se dostal do finále nejlepších 30ti hráčů.
V roce 2016 se uskutečnila první Česká fotbalgolfová liga, ve které jsem se umístil na 1. místě a stal jsem se tak mistrem ČR ve fotbalgolfu a jako tým za který hraju FG Dymník Rumburk jsme skončili na 2. místě. V tomto roce byl mým největším úspěchem turnaj Czech Open, ve kterém jsem skončil na děleném prvním místě a po dramatickém rozstřelu na 2.místě. V tomto roce jsem se zúčastnil ještě dvou světových turnajů, Mistrovství Evropy a Swedish Open ve Švédsku, kde jsem skončil na 11. a 12. místě. V roce 2017 jsem se zúčastnil světového turnaje Austria Open v Rakousku, 2.kola fotbalgolfové ligy a poprvé si vyzkoušel footgolf. Toto odvětví mě upoutalo natolik, že jsem se zúčastnil světového turnaje Central Cup, kde jsem se umístil na 7.místě a stal se nejlepším Čechem v tomto turnaji. Zúčastnil jsem se ještě posledního turnaje ze série turnajů Czech Tour 2017 s názvem VM 62 Open 2017, kde jsem obsadil 1.místo. V tomto roce jsem byl účastníkem Mistrovství ČR ve hře na jamky, kde jsem obsadil 1.místo.
Footgolf mě oslovil natolik, že v letošním roce 2018 zakládáme footgolfový team.
Do budoucna by jsem chtěl co nejvíce se zapojit a pomoct s rozvojem footgolfu v České republice.