JKRacing

Biografie

Amatérský, jednočlenný závodní tým JKRacing se pohybuje od roku 2021 v amatérské sérii závodů automobilů do vrchu, kde 18-ti letý jezdec týmu Jaroslav Kráčmar odjel minulý rok se svým vozem Škoda Octavia své první dva automobilové závody.
Jezdec prokázal ve svém premiérovém roce talent a hlavně nesmírnou bojovnost a sílu, když jako jediný v celém seriálu „Vrchy Hobby Cup“ absolvoval závody s naprosto sériovým- neupraveným vozem, se kterým byl schopný silně konkurovat nejrůznějším závodním speciálům.
Na tento úspěch chce jezdec navázat i v letošní sezóně, do které opětovně nastoupí s již prověřenou Škodou Octávií. Na otázku, proč startuje opět s tímto autem vždy odpovídá: „Není sice bůh ví jak rychlé, je těžké, velké a krásy taky zrovna moc nepobralo, ale jsme prostě už sehraná dvojka a upřímně pochybuji, že se ve stejné cenové kategorii, za kterou byla má Octavia pořízena, najde auto, které mou Ovečku zdolá.“
Mimo závodů do vrchu si jezdec na konci roku vyzkoušel i Rally, do které nastoupil s vozem Škoda Felicia. Svou účast na rally okomentoval slovy: „Je to fajn změna a jednou za čas si rally zajedu, ale znáte to… kopce jsou kopce“.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Jakub Juřík

Alpské lyžování, skicross

Jiří Čapka

Rallye

Pavla Bícová

Jezdectví

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete