Jan Svoboda

Biografie

Jmenuji se Honza a je mi 39.let. Již od mala jsem velmi rád sportoval. Hrával jsem fotbal a do svých 21.let jsem hrál za Slavii Praha. Bohužel, utrpěl jsem velmi vážné poranění kolena a prodělal celkem 8 operaci na pravé noze, takže dál už to na profi fotbal nebylo. Po letech léčení mě lékaři dali do kupy a já opět mohl začít sportovat. Jsem velký dobrodruh a miluji psy. Netrvalo dlouho a ve svých 30. letech jsem si pořídil prvního Sibiřského huskyho. Po té to šlo už samo, husky přibývali a já jsem v 35.letech začal závodit se psím spřežením. A jde nám to velmi dobře. Během 4.let jsme se stali 2x mistry ČR ve sprintu ve dvou různých kategoriích a máme i bronzovou medaili z mistrovství Evropy.
Protože co se týká počtů odkazů na sociální sítě a webové stránky, je možnost na profilu velmi omezena, přidávám odkazy i na další mé účet na FB a na další webovou stránku.
web: https://www.psi-sprezeni8.webnode.cz/
FB: https://www.facebook.com/norravargar/
Důvod, proč mám profil na tomto webu je jednoduchý. Rád bych začal více za sněhem a závody vyrážet za hranice naší republiky – Skandinavie, Francie, Rakousko, Německo, Italie apod. Mushing je velmi náročný sport nejen po fyzické a psychické stránce, ale především finančně a přesto tento sport provozují lidé, kteří mají hlouběji do kapsy. Z jednoho prostého důvodu. On to není v sport, on je to životní styl.

Do Výsledků jsem napsal jen ty nejdůležitější. Jinak jsem na domácích závodech od roku 2017 až do 2020 neobsadil horší příčku než 3. místo.

Napsali o mně

Jan Svoboda - Bez frází

Tento moje osobní zpověď vyšla i knižně a to v knize Bez frází 2

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

David Hatrik

Fitness, kulturistika

Daniela Kokošková

Střelba

Patrik Simon

Agresive inline, beh, fourcross, inline-brusleni, kaskader, prekazkove-zavody, stunt-riding

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete