Jakub Klauda

Biografie

Jakub Klauda se narodil 28.12.1992 a pochází z Trutnova. S thajským boxem začal v roce 2009 a první amatérskou zápasovou zkušenost získal v roce 2010. Díky svému zodpovědnému přístupu se v roce 2011 stal vicemistrem České republiky v organizaci CMTA, v roce 2013 se stal vicemistrem Evropy organizace IFMA, v roce 2016 stal mistrem Evropy organizace IFMA a v aktuálním roce 2017 se stal vícemistrem světa organizace IFMA. Díky těmto vítězstvím se nominoval jako jediný Čech v Thajském boxu na World Games, které bude hostit Polská Wroclav v roce 2017. Tyto světové hry jsou považovány za olympiádu neolympijských sportů.
V profesionálním ringu získal taky několik cenných „skalpů“. V roce 2012 porazil velmi uznávaného Lukáše Dvořáka a v současné sezoně se dokázal vypořádat s Jakubem Benkem ze Slovenska, který je mistr světa. Jakub má i zkušenosti s turnaji, kdy během jednoho večer musel porazit několik soupeřů. Jedním z takových turnajů byl turnaj v Polském Koníně, kde se Jakub nejdříve vypořádal se zápasníky z Francie a domácího Polska a ve finále nestačil jen na velmi zkušeného Slováka Adriana Valentina.

Napsali o mně

Thajboxer Jakub Klauda a spol. převzali sportovní ceny

Slavnostní ocenění nejlepších sportovců města Trutnova za rok 2016 se dnes uskutečnilo v obřadní síni Staré radnice. Hlavní hvězdou ceremoniálu byl thajboxer Jakub Klauda. Za hokejistku Terezu Karlecovou převzal cenu její otec. V kolektivech uspěly mažoretky a softballistky. Nejlepší loňský trenér vzešel z atletiky - Miloš Havelka. Cenu za významný přínos trutnovskému sportu dostal zakladatel místní gymnastiky Václav Hejzlák a cenu za mimořádný sportovní výkon si odnesla lukostřelkyně na vozíčku Šárka Musilová.

Thajboxer Jakub Klauda zvítězil v anketě o nejlepšího sportovce

Trutnov - Úřadující mistr Evropy v thajboxu je novým králem trutnovských sportovců. Čtyřiadvacetiletý reprezentant Jakub Klauda, který vybojoval titul ve váze do 86 kg na loňském šampionátu v chorvatském Splitu, ovládl hlavní kategorii Sportovních cen města Trutnova za rok 2016. Jeho ocenění i další návrhy sportovní komise schválilo včerejší zastupitelstvo.

Východní tažení Jakuba Klaudy zarazil až Bělorus ve finále

Trutnov - Jako stříbrný zůstane ve vzpomínkách thajboxera Jakuba Klaudy letošní světový šampionát v Minsku. Čtyřiadvacetiletý bojovník našel přemožitele až ve finále, kde v souboji vah do 91 kg nestačil na domácího reprezentanta Dzianise Hancharonaka. Tříkolovou bitvu prohrál na body.

Jakub Klauda je ve finále na Mistrovství světa IFMA!

Po vítězství na mistrovství Evropy IFMA se Jakub snaží o další mylník ve své kariéře a českého muaythai. Zítra nastoupí ve finále mistrovství světa v běloruském

Thajboxer Jakub Klauda bude bojovat o titul mistra světa!

Trutnov - Úřadující mistr Evropy a čerstvě zvolený nejlepší sportovec města Trutnova za rok 2016, thajboxer Jakub Klauda, září na mistrovství světa IFMA v Minsku. Na nejprestižnějším turnaji Muay Thai nejdříve zvládl zápas proti Rusovi, aby mu dnešní výhra nad Íráncem otevřela bránu do finále. V něm se čtyřiadvacetiletý Trutnovák v ringu utká o světový titul s domácím Bělorusem.

Klauda postoupil do finále MS a věří, že se thaibox dostane na olympiádu Zdroj: http://sport.idnes.cz/thaiboxer-jakub-klauda-postoupil-do-finale-mistrovstvi-sveta-p6t-/sporty.aspx?c=A170511_190542_sporty_pes

České bojové sporty dosáhly na velký úspěch. Thaiboxer Jakub Klauda postoupil na mistrovství světa v Minsku do pátečního finále. Může tak navázat na loňský titul mistra Evropy. Zdroj: http://sport.idnes.cz/thaiboxer-jakub-klauda-postoupil-do-finale-mistrovstvi-sveta-p6t-/sporty.aspx?c=A170511_190542_sporty_pes

Thajboxer Jakub Klauda zvítězil v anketě o nejlepšího sportovce

Trutnov - Úřadující mistr Evropy v thajboxu je novým králem trutnovských sportovců. Čtyřiadvacetiletý reprezentant Jakub Klauda, který vybojoval titul ve váze do 86 kg na loňském šampionátu v chorvatském Splitu, ovládl hlavní kategorii Sportovních cen města Trutnova za rok 2016. Jeho ocenění i další návrhy sportovní komise schválilo včerejší zastupitelstvo.

Hradec Králové - Host ve studiu (29.04.2017 08:35)

Přehrávač stanice Český rozhlas Hradec Králové (Seriózní a regionální. Zábava, písničky, soutěže)

Mezi nejlepšími sportovci kraje jsou atletka Lada Pejchalová a bojovník Jakub Klauda

Trutnov - V anketě Nejúspěšnější sportovec Královéhradeckého kraje 2016, jejíž slavnostní vyhlášení se uskutečnilo v úterý v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové, se v popředí výsledků objevila i dvě trutnovská jména - Lada Pejchalová a Jakub Klauda.

Souboj Titánů: Jakub Klauda si podal německého šampióna

Trutnov - Na jedné z nejprestižnějších akcí bojových sportů v České republice - Souboji Titánů - si odbyl svou letošní premiéru v ringu Jakub Klauda. Úřadující mistr Evropy v thajboxu čelil na pátečním galavečeru v Plzni ranám německého bojovníka Jakoba Stybena. Z tříkolové bitvy vyšel jako vítěz.

Rvačky ať zůstanou jen v ringu, vyzývá mistr Evropy v thajboxu

Trutnov - Thajskému boxu se věnuje přes osm let a za všechnu tu dřinu a odříkání v tréninku letos sklidil velký úspěch. Na mistrovství Evropy v chorvatském Splitu postupně vyčistil ring s Bělorusem, Švédem i Rusem a domů se vrátil jako šampión starého kontinentu. Jakub Klauda!

Prezident thajboxerské asociace: Základna stoupá, ale velká média nás nechtějí propagovat

Trutnov - Nechyběl na žádném z pěti ročníků Highlanders night. Prezident České Muay Thai Asociace (C.M.T.A.) Petr Ottich, který stojí v čele asociace od roku 2010, jezdí na trutnovský galavečer rád.

Ital? Nejtěžší soupeř, kterého jsem kdy měl, prohlásil Jakub Klauda

Trutnov - Osmnácté vítězství jako profesionální thajboxer si zapsal do svých statistik Jakub Klauda. Třiadvacetiletý mistr Evropy z nedávného šampionátu ve Splitu na domácím galavečeru zůstal i po svém čtvrtém zápase neporažen. I když tentokrát proti sobě měl velkou výzvu a to doslova. Italský „hřebec“ Luca Andreani měřil 202 centimetrů.

Spartak Trutnov

homepage spartak trutnov

Spartak Trutnov

homepage spartak trutnov

Nechtěl jsem, aby se opakovala historie, řekl si thajboxer Klauda. A splnil si sen

Trutnov - Mistr Evropy Jakub Klauda! Třiadvacetiletý thajboxer se vrátil ze šampionátu z chorvatského Splitu se zlatou medailí, která mu zároveň vynesla vstupenku na olympiádu neolympijských sportů.

Thajboxer Jakub Klauda se stal mistrem Evropy! Ve finále porazil Rusa

Trutnov - Oujééé! Zlato pro Jakuba Klaudu! Největší úspěch kariéry slaví thajboxer Jakub Klauda a společně s ním i celý oddíl Highlanders Trutnov. Třiadvacetiletý reprezentant na mistrovství Evropy v chorvatském Splitu vyhrál všechny tři svoje zápasy a stal se šampiónem v kategorii do 86 kg.

Novinky

 

Spartak Trutnov

homepage spartak trutnov

Spartak Trutnov

homepage spartak trutnov

Jakub Klauda vybojoval stříbro

Trutnov, Lisabon - Konec července si zástupce bojových sportů Jakub Klauda z Highlanders Muay-Thai Trutnov užíval společně s českou reprezentací na evropském šampionátu v portugalském Lisabonu. Zde uspěl, ač ve finále prohrál.

Jakub Klauda v pyramidě! - Souboj Titánů - Prestižní kickboxingový zážitek

Mezinárodní turnaj Tv kickboxu, ve kterém měří své síly profesionální borci té nejvyšší kategorie.

HIGHLANDER JAKUB KLAUDA SE STAL VICEMISTREM REPUBLIKY V MUAY - THAI

Trutnov - Zatím největší úspěch v šestileté historii bojového klubu Highlanders zaznamenal poslední červnový den v pražském klubu SaSaZu trutnovský bojovník Jakub Klauda (86 kg). Galavečer Super Ligy s finálovými souboji Windy Cupu o mistrovské tituly v jednotlivých kategoriích vyústil pro osmnáctiletého thajského boxera v zisk vicemistrovského „pásu“.

Thajboxer Jakub Klauda v polské pyramidě povstal jako Fénix - Ostatní sporty - Sport - Trutnovinky

Trutnov - „Jsem rád, že jsem rád,“ řekl po návratu domů Jakub Klauda. Trutnovský thajboxer v sobotu zápasil na mezinárodním galavečeru v polském městě Konin. Bojovníka Highlanders čekala pyramida podobná té, kterou známe třeba z českého Souboje Titánů. Jelikož Jakub první dva zápasy vyhrál a postoupil do finále, tak si vůbec poprvé mezi profíky dal v jeden den na turnaji tři souboje po sobě.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Alexandr Buben

Fotbal, kickbox

Tereza Tomíčková

Paragliding

Dominik Vach

Motocross

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete