Gabriela Šimková

Biografie

Jmenuji se Gabriela Šimková, je mi 12 let a jsem parkurovou jezdkyní. Trénuji pod taktovkou pana Vladimíra Mestenhausera. Jsem velký dříč a jsem v sedle každý den, denně mám dva tvrdé tréninky pod vedením trenéra a posléze jdu jezdit ještě sama nebo lonžovat své čtyřnohé parťáky, v sezóně jsem téměř každý týden na závodech čtvrtek/neděle.
V loňském roce jsem začala aktivně závodit, zúčastnila se oblastního mistrovství za Střední Čechy a domu jsem dovezla tři zlaté medaile, povedlo se mi dostat i na MČR ve skocích, ale tam jsem úplně úspěšná nebyla, ale byla to pro mne velká zkušenost a výzva. V letošním roce se mi daří sbírat samé úspěchy a pilně se připravuji opět na oblastní mistrovství za Střední Čechy, na MČR ve skocích za jednotlivce tak i družstva, pokud by se mi povedlo uspět ráda by jsem se zúčastnila mistrovství Evropy a ráda by jsem v letošním roce vyjela i na mezinárodní závody.
V letošním roce, ač mi sezona před nedávnem začala, již mám na svém kontě spoustu krásných výsledků, poslední z nich je, že se mi povedl vyhrát Czech junior cup v Martinicích.

https://www.youtube.com/@GabrielaSimkova-rn4qv

Napsali o mně

Gabriela Šimková: Už nechci trávit delší dobu bez koní a tréninků

Mělnická jezdkyně Gabriela Šimková měla spoustu zálib a koníčků. Pak přišlo jezdectví a vše ostatní muselo jít stranou. V rozhovoru vypráví o svých začátcích, snech i běžném dni ve stáji. Její disciplínou je parkur, ráda by ale vyzkoušela i drezuru.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Iveta Tomanová

Autocross

Honza Weber

Footbag, freestyle-fotbal

Tereza Novotná

Cyklistika, freeskiing, lyzovani

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete