Reference

Ohlasy sportovců

Kluci z Czech Sport Guru s námi jezdí na závody, pomáhají nám s přípravou motorky, shání pro mě sponzory a partnery, abych mohla závodit. Líbí se mi velice kamarádský přístup, rychlé jednání a spolehlivost agentury. Vždy si užijeme taky spoustu zábavy, proto doporučuji Czech Sport Guru.

Romana Tomášková
PaM servis racing team

Když jsem se s touhle skvělou partou lidí domluvil na spolupráci, ulevilo se mi. Ještě donedávna jsem si musel sportovní administrativu řešit sám, mnohdy i na úkor tréninků. Teď už ale můžu v klidu trénovat a závodit. Vím, že mám za sebou rychlý, spolehlivý a hlavně kamarádský realizační tým, kterému stačí zavolat či napsat co je potřeba a o zbytek se už nemusím starat. A zdaleka to není jenom o finančním a materiálním zajištění mé sportovní činnosti. Kluci z Czech Sport Guru, s.r.o. mi sehnali lékaře, který mě co nejrychleji dostal zpátky na kolo, zajišťují PR, marketing a prezentační materiály, mentální přípravu, logistiku a vytvářejí mi tak co nejlepší možné prostředí a podmínky pro to, abych se mohl bezstarostně připravovat na závody, závodit a jít si za svými sny. Pokud tedy hledáte někoho, o koho byste se při výkonu své sportovní činnosti mohli opravdu opřít, zkuste Czech Sport Guru.

Tomáš Salák
Sportovní klub Kociánka Brno

Řadu let jsem hledal servisní organizaci, která by se o mě dokázala komplexně postarat a pomohla mi budovat kariéru profesionálního sportovce. Společnost Czech Sport Guru mi pomáhá se vším, co patří k aktivitám vrcholového sportovce. Dokonce se na sportovní manažery Czech Sport Guru mohu obrátit s otázkami týkajících se aktivit v osobním životě. Jsem vděčný za to, že je na českém sportovním poli společnost plná odborníků a přátel, kteří se za Vás v jakékoliv situaci postaví a pomohou Vám se vším, oč je požádáte. Mohu jen doporučit!!! Jen tak dál, držím pěsti :-)

Petr Koudelka
PSK Olymp Praha

Mým snem bylo dostat se na světový pohár do USA, bohužel jsem neměla dostatek financí na přípravu a cestu. Ztrácela jsem motivaci v jakýkoliv posun. Nevěděla jsem jak najít sponzora a jak ho získat na svou stranu, abych mohla odcestovat do zahraničí a kvalitně se připravit na závody. Kamarádkou mi byla doporučena společnost Czech Sport Guru. Po krátké konzultaci jsme se omluvili na spolupráci a svěřila jsem se do péče sportovní agentury. Můj sportovní manažer mi vyhledal nejprve sportovního kouče, abych se dostala do formy. Sestavili mi projekt a sponzorskou strategii, na základě které jsem získala opravdu štědrý dar od sponzora, který mi umožnil odcestovat do zahraničí, trénovat a získat stříbro na světovém poháru. Nakonec jsem se usídlila v americkém sportovním klubu, kde dodnes působím jako trenér mládeže. Tohle nikdy nezapomenu, jsem velkým dlužníkem. Děkuji ve splněný sen a v důvěru, která byla do mě vložena.

Alice Majerová
CHICAGO MIDTOWN ATHLETIC CLUB

Jsem úspěšná sportovkyně, ale neměla jsem takřka žádný prostor pro budování své kariéry z ohledu marketingové propagace, komunikace s médii, oslovování dalších partnerů a vyhledávání sponzorů. Czech Sport Guru se této úlohy ujali precizně. Já mám čistou hlavu, mohu se soustředit pouze na trénink a závody. Veškeré ostatní věci za mě řeší Czech Sport Guru. Jsem spokojená a ráda doporučuji i ostatním ;-)

Martina Burešová
ASK Slavia Praha

Jak nejlépe oslovit sponzory? Obraťte se na Czech Sport Guru! Profesionalita, přehled a odbornost, kterou tato společnost představuje je úžasná. Zajistí vytipování přesně těch sponzorů, kteří se s Vámi skutečně setkají, připraví Vám veškeré dokumenty pro jednání se sponzory a vyjednají Vám se sponzorem zajímavou spolupráci. Já jsem více než spokojený!

Jan Zadloňský
Freeride

Czech Sport Guru jsem kontaktoval za svůj tým s požadavkem připravit prezentaci klubu a jednotlivých sportovců kvůli získávání dotací a sponzoringu. Nakonec jsme využili kompletní balík propagačních materiálů. Překvapila mě provázanost jednotlivých materiálů a nástrojů, kterými se nám daří oslovovat sponzory a v drtivé většině celkem lehce uzavírat dlouhodobou spolupráci. Projektová dokumentace pro jednání se sponzory je opravdu šikovný nástroj k získávání sponzorů. Chválím Czech Sport Guru a jejich know-how, těším se na další úspěšnou spolupráci.

Daniel Vobořil
The Dragons Team

MOHLO BY
VÁS ZAJÍMAT

Návod na sponzoring

Sportovci

Tomáš Portyk

Běh na lyžích, skoky-na-lyzich

Aneta Fleischerová

Alpské lyžování

Andrea Vašíčková

Aerobic

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete