TRIAL HAZZARD 2

22. 4. 2014

Minulou sobotu se pořádal menší Trialový dýchánek s názvem TRIAL HAZZARD 2, kterého se jako jezdec zúčastnil i Vlastislav Kabeláč Čiháček. „Byl to můj první větší tréning s ostatníma elitními jezdci.“ řekl Čihi.

Kromě tréningu a hecování jsme si dali i menší contest, který byl vlastně mým prvním po-operačním ověřením toho, co můžu a nemůžu jezdit. Přeci jen 6 měsíců to bude až za 14 dní, ale občas se mě povedlo dát pár slušných skoků. Ve finále z toho bylo první místo, i když rozhodovala až poslední sekce. Uvidíme jak se dokážu připravit za dalších pár týdnů. Začátkem příštího měsíce bych měl mít k dispozici i další Specialized kolečka a už máme naplánováno jedno zajímavé natáčení na celopérku s Martinem Šimůnkem, na které se hodně těším. Testuji nové POC a Bikebrothers věci a samozřejmě začínají práce na mistrovství ČR v Trialu, které pořádám v Říčanech.

Trial Hazzard 2

Tuto sobotu můžete vidět Čihiho v akci s týmovými kolegy na premiérovém závodě mládežníků v Olomouci, pro které to je první ze čtyřdílného seriálu závodů. V neděli pak Čihi jezdí v Újezdu nad Lesy na Duatlonu, odkud se přesune s Petrem Jeřichou do domu dětí a mládeže na Praze 3.

Czech Sport Guru

Komentáře

Sportovci

Tomáš Pánek

Hokej

Antonín Hrabal

Rychlostní kanoistika

Michal Filipin

Obstacle Course Race, parkour

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete