Vojtěch Kmínek

Biografie

Jmenuji se Vojtěch Kmínek, dělám silniční cyklistiku za španělsky tým Cortizo. Příští rok přestupuji do kategorie profesionál a jako přípravu pro tenhle krok jsem se rozhodl zúčastnit se cyklokrosových závodů, které se konají od Září do poloviny Ledna po celé České Republice. Proto tenhle krok a požádat zde o sponzorství.

Napsali o mně

Vojtech Kminek gana en Betanzos la XXVII Volta a la Comarca Brigantina y Josep Tomàs finaliza quinto

El podio de Betanzos. Foto FGC Vojtech Kminek (Cortizo) ha sido el ganador en Betanzos de la XXVII Volta a la Comarca Brigantina. José Autran (Froiz) finaliza segundo y Sinuhé Fernández (Cortizo), …

Kminek sela en Moaña o pleno de vitorias do Padronés-Cortizo na Copa Galicia Elite-Sub23

O checo superou ao británico Thomas Lightfoot (Maglia Tecnosylva Bembibre) no explosivo final da Domaio Heroica - Desafío Delio Fernández

Vojtěch Kmínek (uprostřed), mladý nadějný vrbenský cyklista vyhrál třetí etapu Malého Závodu míru a zařadil se tak mezi českou žákovskou elitu. Celkově skončil dvanáctý, když o lepší umístění ho připravil defekt hned v první etapě.

Vojtěch Kmínek (uprostřed), mladý nadějný vrbenský cyklista vyhrál třetí etapu Malého Závodu míru a zařadil se tak mezi českou žákovskou elitu. Celkově skončil dvanáctý, když o lepší umístění ho připravil defekt hned v první etapě.

Bikestream - cyklistika, zavody, MTB, bike, cyklo, cykloturistika

Vojtěch Kmínek z Favoritu Brno obsadil celkové šesté místo v závodě Českého poháru v Hrabyni, v kategorii U23 mu patřila skvělá druhá příčka. Závod na 160 kilometrů vyhrál Michael Boroš z týmu Elkov Kasper. „Vojta předvedl kvalitní výkon. Nechyběl v úniku šestičlenné skupiny, která odjela ve druhém kole. Kluci výborně spolupracovali a vydrželo jim to až do cíle. O vítězství se rozhodovalo v závěrečném stoupání dlouhém asi kilometr a půl,“ popsal šéftrenér Favoritu František Trkal. „Bylo z toho pódiové umístění v kategorii U23, a to považuji za úspěch. S výkonem celého týmu jsem byl spokojen,“ dodal. V Hrabyni se dařilo i mladým nadějím Favoritu. Daniel Vysočan byl třetí mezi juniory, Tomáš Novák čtvrtý. V kadetech obsadil Kristián Vavro 6. příčku a Šimon Matějek 14. Mezi žáky skončil Matteo La Carbonara druhý. Dařilo se i na dráze. Adam Křenek startoval na GP Framar v Praze. V páteční bodovačce i scratchi obsadil shodně páté místo, v sobotním omniu byl klasifikován na 8. místě. „Počínal si velmi aktivně a zaslouží pochvalu. Z celkového pohledu to byl pro Favorit velmi úspěšný víkend,“ dodal František Trkal.

Kmínek vyhrál dvě etapy, Voltr celkově druhý | RoadCycling.cz

Barvy Favoritu Brno byly hodně vidět při závodě Trenčínským regionem na Slovensku. Vojtěch Kmínek vyhrál dvě etapy, Martin Voltr skončil celkově druhý.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Dance studio

Tanec

David Zdrha

Stolní tenis

Josef Neuman

Biketrial, box, cyklistika, e-sport, enduro, freeslyte-motocross

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete