Simča&Helča Oplatkovy

Biografie

Dobrý den.
Dovolte mi, abych Vám všem představila naše dvojčata Oplatkovy – Simču a Helču, které začaly s rychlostní kanoistikou v roce 2024 v pražském klubu KVS.
Dvojčata kanoistiku milují, trénují zatím 3x týdně, mají spousty úspěchů a hlavně spousty skvělých zážitků ve velmi dobrém kolektivu.
Helenka si v létě 2024 prošla oboustrannou plicní embolií, která pokračovala rozsáhlým trombotickým stavem. Přes dlouhou hospitalizaci ve FN Motol a přes veškeré komplikace se ke sportu vrátila a letos skončila na MČR v kategorii Benjamínci C na druhém místě v disciplíně MK1 a i na druhém miste v disciplíně K2 se svojí sestrou Simonkou.
Webové stránky zatím dvojčata nemají, je jim teprve 10let (ročník narození 2015).
A proč jsem je sem jako matka zaregistrovala? Jako každý sport, tak i kanoistika něco stojí, startovné, členské příspěvky, klubové oblečení apod. Vše jsem samozřejmě schopna hradit a ráda je podpořím stejně jako starší jejich sourozence, nicméně např. lepší pádlo/loď jim zajistit nedokážu a v klubu je samozřejmě hodně dětí a omezený počet vybavení.
Děkuji za Váš čas se seznámením se s dvojčaty.
Lucie Oplatková

Napsali o mně

Kanoistické MČR Račice 2025 - hodnocení trenérů

Kanoistické MČR Račice 2025 - hodnocení trenérů, KVS Praha - klub vodních sportů

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Václav Holota

Bojové sporty, box, jiu-jitsu, k-1, mma, zapas

Tomas Materna

Šipky

Karel Mikudík

Atletika, e-sport, gymnastika, kulturistika, skateboarding, sportovni-gymnastika, street-workout, turistika

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete