Závod STAR OF RAIL 2013 hostil špičku české snowboardové a freeski reprezentace

4. 12. 2013

TISKOVÁ ZPRÁVA

Závod STAR OF RAIL 2013 hostil špičku české snowboardové a freeski reprezentace

Klíny, 23.11. 2013 – Sportovní agentura Czech Sport Group uspořádala freestylový závod s názvem Czech Sport Group STAR OF RAIL 2013. Akce se konala ve Sport areálu Klíny, za účasti předních jezdců z české snowboardové a freeskiingové reprezentace. Akce byla zakončena velkou after party, na které vystoupil, mimo čtyř DJ´s, i jeden z nejznámějších českých raperů, Jay Diesel.

Na začátek zimní sezóny připravila sportovní agentura Czech Sport Group první závody pro sponzorované i nesponzorované jezdce. O překážky a stavbu tratě se postarala známá parta Maximal Animal, z Klínovce. V mrazivý sobotní den probíhal za divokých skoků i pádů rail battle mezi jezdci v kategorii snowboard a freeski. Ti nejlepší jezdci se probojovali až do finále, kde se utkali o prize money v celkové hodnotě 30.000 Kč a o věcné ceny v hodnotě 60.000 Kč. Soutěžilo se také o hodnotné ceny v „best trick“, a to konkrétně o lyže od společnosti OX skis a o originální snowboard, speciálně vyrobený pro tento závod, od společnosti NANO SNOWBOARDS.

O nepřetržitý přísun teplého jídla se během dne starali vyhlášení BlackDogs, kteří účastníkům závodu, i samotným závodníkům servírovali výtečné burgery, nachos, burritos a další speciality, s nimiž BlackDogs sklízejí řadu ocenění.

Diváci měli možnost vidět nejen českou SNB a freeski elitu, která předváděla takové kousky, jako byl například front flip v podání Robina Holuba, ale také se na závodě objevili nové naděje české SNB a freeski scény. Mezi takové naděje se jistě řadí i mladý, 14 letý freeskier Matouš Karlík, který naprosto všechny ohromil svým talentem.

Po těžkém závodě vyhodnotila porota výsledky a na stupně vítězů se v kategorii freeski postavili: 1. Šimon Bartík, 2. Robin Holub, 3. Jiří Volák a 4. Matouš Karlík. V Kategorii snowboard byli mezi nejlepšími: 1. Tomáš Císař, 2. Michal Biša, 3. Darek Bergmann a 4. Štěpán Rokos. Mezi děvčaty byla nejlepší Kateřina Vincůrková. Soutěž o best trick ovládli Darek Bergmann (SNB) a Robin Holub (Freeski).

Celodenní závod byl zakončen velkou after party, v obřím nafukovacím párty stanu, kde pokračovala zábava až do pozdních ranních hodin, za účasti pozvaných DJ´s a českého rappera Jay Diesela.

Sportovní agentura Czech Sport Group tímto srdečně děkuje za laskavou podporu a pomoc Janě Ráčkové, Tomášovi Kilbovi, Jiřímu Folbrovi a Maximal Animal. Naše díky bezesporu patří i partnerům akce, jimiž jsou společnosti: Prima Cool, Horsefeathers, Freeride.cz, NANO SNOWBOARDS, USN, PRO 21, Ballanc board shop, Ox skis, BlackDogs, HUDY Sport, Boardmag.cz, PARTY HALL, ADREX.com, Poštovní spořitelna Era, Radio SPIN a Světsportu. Děkujeme Sport areálu Klíny za možnost uspořádání závodu v těchto prostorách.

Video ze závodu: http://www.czechsportguru.cz/videa/czech-sport-group-star-of-rail-2013-3

Odkaz ke stažení vybraných fotografií: http://uloz.to/xmygstqP/czech-sport-group-star-of-rail-2013-fotky-rar

Komentáře

Sportovci

Jakub Hejl

Cyklistika

Ondřej Horák

Tenis

Markéta Marvanová

Cyklistika

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete