Vlasta Čiháček zažíval trialový sen!

30. 9. 2014

Vlasta Čiháček „zažíval od pátku do neděle Trialový sen“ – samá exhibice, trénování a slunečné počasí. Jak už je zvykem, Čihi připojil reporty z posledních akcí.

26.9.2014 – Exhibice SFS Intec firemní festival – Turnov

Společně s týmovým kolegou Romanem Chvojkou jsme vyrazili na exhibici, která se jela v hodně ošklivém počasí v areálu společnosti SFS Intec. Naštěstí je firma velká a má pěkné zastřešené prostory, kde se rozložila část překážek a zaskákalo pro fandící zaměstnance a jejich rodiny. Ukázka je hodně bavila a i pro nás to byl příjemný zážitek, ukázat něco málo z Trialového umění. Hodně zajímavé bylo i setkání s místními Trialisty /zaměstnanci společnosti, kterých tam nebylo zrovna málo (5 pokud jsem dobře počítal), a když vzali do rukou naše kola, bylo vidět, že některé věci se nezapomínají.

27.9.2014 – Exhibice na mezinárodním mistrovství Juniorů v Motokrosu – Třebíz

Dvojexhibice proložená tréninkem, to byla krásná prosluněná sobota. Nejprve jsem vyrazil do Třebíze, kde jsem odjel první ukázku pro sixtyninewear (mého nového partnera a výrobce dresů), na závodě MX juniorů. Mladý zabijáci lítaj docela šílený skoky a byl zajímavý relax poseďět a sledovat to kroužení. Sbalit, obvolat kluky a směr Vysočanský park na trénink pětice statečných na místních kamenech. Po hodině a něco opět sbalit a směr Chodov za Alešem Matouškem na streetballový turnaj. Exhibice proběhla nakonec včas a diváci si jí doufám užili stejně jako já. Během dne rozdána krabice Fakeerů (kromě těch co sem vypil) snědeno pár jablek, najeto pár stovek kilometrů, ale i díky počasí to byl skvělý zážitek.

Czech Sport Guru

Exhibice BallGarden (streetball turnaj) – Praha Chodov

Sportovní management a marketing - Czech Sport Guru

28.9.2014 – Exhibice na městských slavnostech Říčany – Říčany

Mé rodné město Říčany slavilo, že je největší město na světě s Ř na začátku. Spousta atrakcí, workshopů a sportovních i kulturních vystoupení během celého dne uzavřela Trialové exhibice Petra jeŘichy a mé maličkosti. Diváci byli super a ještě lepší bylo, že hodně z nich přišlo právě až na naší ukázku. Snad jsme s Petrem motivovali pár nových kluků a holek, aby se k nám přidali a začali jezdit.

Czech Sport Guru - podpora pro sportovce

Komentáře

Sportovci

Iveta Tomanová

Autocross

Kristýna Sobotková

Běh, bojove-sporty, k-1, thaibox

Veronika Rešková

Běh, crossfit, fitness, fitness-aerobic

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete