Vlasta Čiháček zažíval trialový sen!

30. 9. 2014

Vlasta Čiháček „zažíval od pátku do neděle Trialový sen“ – samá exhibice, trénování a slunečné počasí. Jak už je zvykem, Čihi připojil reporty z posledních akcí.

26.9.2014 – Exhibice SFS Intec firemní festival – Turnov

Společně s týmovým kolegou Romanem Chvojkou jsme vyrazili na exhibici, která se jela v hodně ošklivém počasí v areálu společnosti SFS Intec. Naštěstí je firma velká a má pěkné zastřešené prostory, kde se rozložila část překážek a zaskákalo pro fandící zaměstnance a jejich rodiny. Ukázka je hodně bavila a i pro nás to byl příjemný zážitek, ukázat něco málo z Trialového umění. Hodně zajímavé bylo i setkání s místními Trialisty /zaměstnanci společnosti, kterých tam nebylo zrovna málo (5 pokud jsem dobře počítal), a když vzali do rukou naše kola, bylo vidět, že některé věci se nezapomínají.

27.9.2014 – Exhibice na mezinárodním mistrovství Juniorů v Motokrosu – Třebíz

Dvojexhibice proložená tréninkem, to byla krásná prosluněná sobota. Nejprve jsem vyrazil do Třebíze, kde jsem odjel první ukázku pro sixtyninewear (mého nového partnera a výrobce dresů), na závodě MX juniorů. Mladý zabijáci lítaj docela šílený skoky a byl zajímavý relax poseďět a sledovat to kroužení. Sbalit, obvolat kluky a směr Vysočanský park na trénink pětice statečných na místních kamenech. Po hodině a něco opět sbalit a směr Chodov za Alešem Matouškem na streetballový turnaj. Exhibice proběhla nakonec včas a diváci si jí doufám užili stejně jako já. Během dne rozdána krabice Fakeerů (kromě těch co sem vypil) snědeno pár jablek, najeto pár stovek kilometrů, ale i díky počasí to byl skvělý zážitek.

Czech Sport Guru

Exhibice BallGarden (streetball turnaj) – Praha Chodov

Sportovní management a marketing - Czech Sport Guru

28.9.2014 – Exhibice na městských slavnostech Říčany – Říčany

Mé rodné město Říčany slavilo, že je největší město na světě s Ř na začátku. Spousta atrakcí, workshopů a sportovních i kulturních vystoupení během celého dne uzavřela Trialové exhibice Petra jeŘichy a mé maličkosti. Diváci byli super a ještě lepší bylo, že hodně z nich přišlo právě až na naší ukázku. Snad jsme s Petrem motivovali pár nových kluků a holek, aby se k nám přidali a začali jezdit.

Czech Sport Guru - podpora pro sportovce

Komentáře

Sportovci

Ondřej Cekr

Kulturistika

Zdeněk Poláček

Čtyřkolky, motocross, quad

Denisa Tomankova

Freestyle BMX

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete