Velký návrat Pauly Novotné

23. 7. 2014

Evropské mistrovství KTE a návrat do Světového poháru PKRA v KITEBOARDINGU

Paula Novotná je po vážném a hlavně nešťastném zranění kolene. Na konci prosince 2013 byla nucena podstoupit rekonstrukci předního křížového vazu v koleni. Po 6 měsících od operace se Paula vrátila na vodu, a měla měsíc trénink v Řecku. Za půl roku podstoupila spoustu rehabilitací, a nepodcenila ani důležitou fyzickou přípravu. Vylepšila si fyzičku kondičním tréninkem, a jak sama říká: „myslím si, že jsem fyzicky připravená“. Paula už je 7 měsíců po operaci, je naprosto v pořádku, tak je ten pravý čas vrátit se k závodům.

CzechSportGuru.cz

„Koleno si na vodě zvyká a já se cítím čím dál tím lépe. Půl roku pauzy a půl roku bez kitu je za mnou. Jsem ráda, že jsem zpět na vodě a že se vracím zpátky k závodům“, dodala Paula.

Rozhodla jsem se začít zase závodit na Světovém poháru PKRA v Německu na začátku srpna od 1. do 10.8. 2014. Závod se bude konat v Saint Peter Ording, a můžete ho živě sledovat na www.prokitetour.com. Závodění mi opravdu chybělo, bude těžké dostat se zpět do Top 5, ale snad to půjde. Můžu slíbit, že se budu snažit.

Týden před tímto závodem se koná Evropské mistrovství Kite Tour Europe v Itálii. Rozhodla jsem se tohoto závodu účastnit z důvodu, abych se vrátila do závodu, a před velkým závodem v Ně-mecku se dostala trochu do formy. Závody jsou od 24.do 27.7. 2014, a to na jihu Itálie v Lamezia Terme. – http://www.kitesurftour.eu

Doufám, že se mi bude dařit, držte mi palce :-)

Paula
www.paulanovotna.cz

Czech Sport Guru

Komentáře

Sportovci

Honza Weber

Footbag, freestyle-fotbal

BA Sparta Praha

Basketbal

Házená TJ Nový Jičín

Atletika

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete