https://diperta.padang.go.id/alsin/resources/slot-gacor/ https://www.isbi.ac.id/-/slot-gacor/ https://demokipiv2.perpusnas.go.id/slot-gacor/ https://simonak.demakkab.go.id/project/views/slot-online-gacor88
TRIAL HAZZARD 2 | Czech Sport Guru TRIAL HAZZARD 2 | Czech Sport Guru

TRIAL HAZZARD 2

22. 4. 2014

Minulou sobotu se pořádal menší Trialový dýchánek s názvem TRIAL HAZZARD 2, kterého se jako jezdec zúčastnil i Vlastislav Kabeláč Čiháček. „Byl to můj první větší tréning s ostatníma elitními jezdci.“ řekl Čihi.

Kromě tréningu a hecování jsme si dali i menší contest, který byl vlastně mým prvním po-operačním ověřením toho, co můžu a nemůžu jezdit. Přeci jen 6 měsíců to bude až za 14 dní, ale občas se mě povedlo dát pár slušných skoků. Ve finále z toho bylo první místo, i když rozhodovala až poslední sekce. Uvidíme jak se dokážu připravit za dalších pár týdnů. Začátkem příštího měsíce bych měl mít k dispozici i další Specialized kolečka a už máme naplánováno jedno zajímavé natáčení na celopérku s Martinem Šimůnkem, na které se hodně těším. Testuji nové POC a Bikebrothers věci a samozřejmě začínají práce na mistrovství ČR v Trialu, které pořádám v Říčanech.

Trial Hazzard 2

Tuto sobotu můžete vidět Čihiho v akci s týmovými kolegy na premiérovém závodě mládežníků v Olomouci, pro které to je první ze čtyřdílného seriálu závodů. V neděli pak Čihi jezdí v Újezdu nad Lesy na Duatlonu, odkud se přesune s Petrem Jeřichou do domu dětí a mládeže na Praze 3.

Czech Sport Guru

Komentáře

Sportovci

Martin Škrýba

Kulturistika

Lucie Smýkalová

Pole dance

Dodgeball F-M

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete

https://occmakeup.com/ http://slot-gacor.nysenate.gov/ http://slot-gacor.next.pwc.com/ https://link-slot-gacor.topacademy.wagor.tc.edu.tw/ https://slot-gacor.project-c.eidos.com/ Megasloto https://link-slot-gacor88.nebuta.its-mo.com/ http://slot-gacor.accounts.fcbarcelona.com/ https://slot-gacor88.temply.bizocean.jp/ https://restorecal.org/ http://slot-deposit-pulsa.learning.moleskine.com/