Paula Novotná je Evropskou šampionkou ve freestylu 2014!!!

5. 8. 2014

Paula Novotná se excelentně vrátila po úrazu kolene zpět na vodu a to tak, že hned stylově vyhrála Evropský šampionát ve freestylu! Jaké jsou Pauly pocity z vítězství, jaký byl samotný šampionát a co plánuje? Mrkněte se na její report bezprostředně po zisku titulu.

Jsem neskutečně šťastná a velmi ráda, že jsem získala titul Evropské šampionky ve freestylu 2014. Musím říct, že vyhrát takový závod není jen tak a stojí to hodně úsilí, spousta hodin tréninku, vůle a motivace. Třeba je i dobrá fyzička a psychická připravenost. Když všechno spojíte dohromady, pak se musí jenom dařit.

Czech Sport Guru

Paula Novotná při rozhovoru

Pro mě tento závod byl první v tomto roce po mém zranění kolene v prosinci loňského roku a musím říct, že se cítím skvělě.  Cítím, že jsem zase něco dokázala, né jenom vyhrát závod, ale vyhrabat se ze zranění v dobré formě. Dostat se z takto vážného zranění na TOP je velmi těžké, level jde nahoru, přitom vy se musíte léčit a nemůžete pořádně trénovat. Já jsem vzala rehabilitaci a fyzickou přípravu velmi vážně. Popravdě nevím, kde se ve mě ta motivace vzala, ale asi protože to co dělám, miluji. Být profesionální sportovkyní byl můj velký sen a žádné zranění mi ho nevezme. Prošla jsem si velmi těžkým obdobím a to když jsem měla berle, ale jak jsem začala chodit, všechno jsem brala pozitivně a nebylo to tak zlé. Cítím, že jsem na 80% zpátky a příští týden jedu zase na světový pohár. Momentálně nemůžu říct, jestli se mi bude dařit stejně jako v loňském roce, ale dám do toho všechno, co můžu a věřím, že se zase skvěle umístím.

Paula Novotná je Evropskou šampionkou ve freestylu 2014 - Czech Sport Guru

Paula Novotná se raduje ze zisku titulu Evropské šampionky ve freestylu pro rok 2014

V Itálii se závod konal v Lamezia Therme v Hang Loose Beach Club, organizovala to Kite Surf Tour Europe. Normálně jsou 3-4 zástávky, letos byla bohužel jen jedna. Zase plus pro mě, že bylo lehčí získat titul Evropské šampionky. Level holek jde hodně nahorů a jsem velmi ráda, že jsem byla schopna vyhrát všechny heaty, co jsem jela. Italka na druhém místě Francesca Bagnoli jezdí také velmi dobře a gratuluji jí k druhému místu. Na třetím místě se umístila Norka Malin Amle. Single eliminate se odjela ve velmi slabém větru, zato double eliminace zase v silném poryvovém větru. Takže každý si přišel na své ideální podmínky. V klucích vyhrál Němec Mario Rodwald. Můj bratr se umístil na krásném 6.místě, také skvělé umístění. Honzík je ještě junior a doufám, že příští rok se mnou začně jezdit světový pohár.

Momentálně jedu na pár dní domů do Čech a už tento týden v pátek 1.8. začíná světový pohár v Německu. Držte mi palce a koukněte se na fotky!

Paula

Czech Sport Guru

Komentáře

Sportovci

Jana Richterová

Enduro

Radek Čermák

Alpské lyžování, speed-ski

David Zdrha

Stolní tenis

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete