Nestačí říct Podmol! Do světa FMX se vrhá Filip Podmol!

7. 10. 2013

Tak a je to tady, všichni jsme věděli, že to je už jen otázka času! Bratr Mistra světa Libora Podmola, Filip, řádí v FMX také! Touto sezónou ukončil svůj oblíbený motocross a vrhá se mezi českou špičku freestyle motocrossu! My jsme měli tu čest vidět Fílu na jeho prvním závodě! A to v Benešově, na třetím Mistrovství České republiky v FMX, pod taktovkou Libora Podmola.

Víc se o Filipovi dozvíte v následujícím rozhovoru!

Zdravíme Tě Fili, na začátek nám prozraď jak se máš, co děláš a co tě přimnělo ještě letos vstoupit do prvního závodu FMX? Všichni tě známe jako skvělého motocrossového ridera! Rádi také uslyšíme, jak se Ti povedla letošní sezóna.

Ahoj Grip-TV mám se fajn, no momentálně se učím na sportovním managementu v Praze a nějak tak se probírám ze sobotní afterpárty ! „smích“:D . K fmx sem se přimněl sám , protože mě to baví a konečně můžu trénovat s bráchou což mě dost baví : ) a tak nějak sem už trénoval a chtěl jsem se v Benešově ukázat, aby se o mě vědělo, že do toho chci jít naplno !

Motocrossová sezona se mi „celkem“ povedla ! Stal jsem se vícemistrem světa národů , celkově 11.místo na MS a dvakrát vícemistr ČR.

Czech Sport Guru Filip Podmol

Jak se Ti líbil první závod v Benešově pod taktovkou Tvého bratra?

V Benešově se mi líbilo ! Myslím že to byla povedená akce , přišlo i celkem hodně diváků což je dobře ! !:) byla sranda , jezdilo se co víc si přát !

Co Libor? Radí Ti, učí Tě?

Tak bratr mi dost pomáhá učí mě téměř všechno, stará se o mě už od mala, tak je to spíš náhradní táta. Hodně mě to s ním baví a doufám, že to budu stále posouvat dál a dál! Je dobré, že jsem dlouho jezdil motocross , protože mám aspoň motorku v ruce a on se o mě nemusí bát, že udělám nějakou fatální chybu a trénování s ním je super !

Czech Sport Guru Filip Podmol

Co máš v plánu příští sezónu?

Do příští sezony chci nastoupit jako profesionální jezdec FMX , přes zimu jedeme do Španělska a tam chci hodně trénovat, abych byl co možná nejlepší !

Jak se Ti líbí prostředí fmxáků na závodech, je to lepší než motocrossová banda co jsi měl doteď nebo se to nedá srovnávat?

No tak freestyle rideři a mx rideři ! Haha. Tak určitě je to trochu jiný ! Ale zároveň dost podobný ! Každej kluk co má koule, se chce bavit a zároveň vyhrávat ! ,) akorát že u motocrosu se musí hodně dbát na fyzickou přípravu, tímž se omezujou party a tak , ale na druhou stranu fmx rider to musí mít v hlavě dost srovnaný, aby neudělal v tom vzduchu nějaký nesmysl a nepleštil sebou z té výšky na zem!

Tvůj vzkaz fanouškům GripTV a rodiny Podmolovic:

GRIPÁCKÝM fanouškům vzkazuju ať fandí na dále! Tak se mějte peace and love FILIP …

Zdroj: Griptv.cz

Komentáře

Sportovci

Barbora Večerníková

Obstacle Course Race

Lukáš Pospíchal

Fotbal

Jiří Pazděra

Freestyle BMX

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete