Nestačí říct Podmol! Do světa FMX se vrhá Filip Podmol!

7. 10. 2013

Tak a je to tady, všichni jsme věděli, že to je už jen otázka času! Bratr Mistra světa Libora Podmola, Filip, řádí v FMX také! Touto sezónou ukončil svůj oblíbený motocross a vrhá se mezi českou špičku freestyle motocrossu! My jsme měli tu čest vidět Fílu na jeho prvním závodě! A to v Benešově, na třetím Mistrovství České republiky v FMX, pod taktovkou Libora Podmola.

Víc se o Filipovi dozvíte v následujícím rozhovoru!

Zdravíme Tě Fili, na začátek nám prozraď jak se máš, co děláš a co tě přimnělo ještě letos vstoupit do prvního závodu FMX? Všichni tě známe jako skvělého motocrossového ridera! Rádi také uslyšíme, jak se Ti povedla letošní sezóna.

Ahoj Grip-TV mám se fajn, no momentálně se učím na sportovním managementu v Praze a nějak tak se probírám ze sobotní afterpárty ! „smích“:D . K fmx sem se přimněl sám , protože mě to baví a konečně můžu trénovat s bráchou což mě dost baví : ) a tak nějak sem už trénoval a chtěl jsem se v Benešově ukázat, aby se o mě vědělo, že do toho chci jít naplno !

Motocrossová sezona se mi „celkem“ povedla ! Stal jsem se vícemistrem světa národů , celkově 11.místo na MS a dvakrát vícemistr ČR.

Czech Sport Guru Filip Podmol

Jak se Ti líbil první závod v Benešově pod taktovkou Tvého bratra?

V Benešově se mi líbilo ! Myslím že to byla povedená akce , přišlo i celkem hodně diváků což je dobře ! !:) byla sranda , jezdilo se co víc si přát !

Co Libor? Radí Ti, učí Tě?

Tak bratr mi dost pomáhá učí mě téměř všechno, stará se o mě už od mala, tak je to spíš náhradní táta. Hodně mě to s ním baví a doufám, že to budu stále posouvat dál a dál! Je dobré, že jsem dlouho jezdil motocross , protože mám aspoň motorku v ruce a on se o mě nemusí bát, že udělám nějakou fatální chybu a trénování s ním je super !

Czech Sport Guru Filip Podmol

Co máš v plánu příští sezónu?

Do příští sezony chci nastoupit jako profesionální jezdec FMX , přes zimu jedeme do Španělska a tam chci hodně trénovat, abych byl co možná nejlepší !

Jak se Ti líbí prostředí fmxáků na závodech, je to lepší než motocrossová banda co jsi měl doteď nebo se to nedá srovnávat?

No tak freestyle rideři a mx rideři ! Haha. Tak určitě je to trochu jiný ! Ale zároveň dost podobný ! Každej kluk co má koule, se chce bavit a zároveň vyhrávat ! ,) akorát že u motocrosu se musí hodně dbát na fyzickou přípravu, tímž se omezujou party a tak , ale na druhou stranu fmx rider to musí mít v hlavě dost srovnaný, aby neudělal v tom vzduchu nějaký nesmysl a nepleštil sebou z té výšky na zem!

Tvůj vzkaz fanouškům GripTV a rodiny Podmolovic:

GRIPÁCKÝM fanouškům vzkazuju ať fandí na dále! Tak se mějte peace and love FILIP …

Zdroj: Griptv.cz

Komentáře

Sportovci

Robin Sobek

Jan Kašpar

Cyklistika

Royal Flush

Futsal, mala-kopana

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete