Čihiho rychlý přehled novinek

17. 6. 2014

Vlasta Čiháček je česká trialová ikona. Rozhodně stojí za to ho vidět v akci! Kde jste mohli Čihiho potkat a co plánuje v následujících dnech? Mrkněte na rychlý přehled novinek:

Před pár dny dorazila závěrečná zpráva FOR BIKES 2014, kde jsem organizoval doprovodný program. Kladné ohlasy a statistiky hodně potěší a snad to příští rok posunem zase o kousek dál.

Série Bezpečně na Kole po školách Prahy 10 je za námi a v červenci začíná víkendová série v OC Černý Most, kde bychom měli být vidět každý den od 14 do 18:00 s exhibicí na klasických kolech. Snad něco zajímavého předvedeme jak na XC, tak i Enduru od Specialized.

Minulý víkend jsem vyrazil na Trial cup do Olomouce, který byl hodně punkový, ale i zábavný. Bohužel jedna sekce byla trochu riziková a musel jsem si jí nechat napsat. Sám sobě jsem nadělil dvacet bodů, ale lepší, než riskovat koleno, které slavilo 7 měsíců od operace. Kupodivu to stačilo na druhé místo, ale hlavní přinos byl v posunutí se kousek dál ve výkonnosti. Uvidíme co přinesou prázdniny, Trialové kempy a první světový pohár ve Francii, kde bych rád startoval.

Místo plánovaného Mistrovství Evropy o tomto víkendu, které jsem raději ještě odpískal (snad už naposledy) vyrazím na exhibice pro Říčanské děti. Příští víkend si dám ale trochu ostřejší závodně bikové tempo. V sobotu bude druhý závod Českého poháru v Trialu na Malevilském mezinárodním maratonu, kde už snad zatáhnu i na finále a večer s kolegou vyrazíme na Bunny Hop contest v Ústí nad Labem (snad nebude zdržení, protože na přejezd je hodina a půl). Neděle je pak sraz několika bikerů na severočeském singletreku, kde protáhnu svého Spešlíka.

No a od pondělí 23 stavíme MČR a Adrenalin Challenge 2014

Komentáře

Sportovci

Jiří Růžička

Fitness

Denisa Vadinská

Sportovní střelba

Hana Mezuliánková

Jezdectví

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete