Čihiho rychlý přehled novinek

17. 6. 2014

Vlasta Čiháček je česká trialová ikona. Rozhodně stojí za to ho vidět v akci! Kde jste mohli Čihiho potkat a co plánuje v následujících dnech? Mrkněte na rychlý přehled novinek:

Před pár dny dorazila závěrečná zpráva FOR BIKES 2014, kde jsem organizoval doprovodný program. Kladné ohlasy a statistiky hodně potěší a snad to příští rok posunem zase o kousek dál.

Série Bezpečně na Kole po školách Prahy 10 je za námi a v červenci začíná víkendová série v OC Černý Most, kde bychom měli být vidět každý den od 14 do 18:00 s exhibicí na klasických kolech. Snad něco zajímavého předvedeme jak na XC, tak i Enduru od Specialized.

Minulý víkend jsem vyrazil na Trial cup do Olomouce, který byl hodně punkový, ale i zábavný. Bohužel jedna sekce byla trochu riziková a musel jsem si jí nechat napsat. Sám sobě jsem nadělil dvacet bodů, ale lepší, než riskovat koleno, které slavilo 7 měsíců od operace. Kupodivu to stačilo na druhé místo, ale hlavní přinos byl v posunutí se kousek dál ve výkonnosti. Uvidíme co přinesou prázdniny, Trialové kempy a první světový pohár ve Francii, kde bych rád startoval.

Místo plánovaného Mistrovství Evropy o tomto víkendu, které jsem raději ještě odpískal (snad už naposledy) vyrazím na exhibice pro Říčanské děti. Příští víkend si dám ale trochu ostřejší závodně bikové tempo. V sobotu bude druhý závod Českého poháru v Trialu na Malevilském mezinárodním maratonu, kde už snad zatáhnu i na finále a večer s kolegou vyrazíme na Bunny Hop contest v Ústí nad Labem (snad nebude zdržení, protože na přejezd je hodina a půl). Neděle je pak sraz několika bikerů na severočeském singletreku, kde protáhnu svého Spešlíka.

No a od pondělí 23 stavíme MČR a Adrenalin Challenge 2014

Komentáře

Sportovci

Jakub Zrzavý

Kanoistika

Denisa Mrózková

Překážkové závody

Turnaj PragaCup

Fotbal, futsal, mala-kopana

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete