Čiháček vyhrál 3. závod Českého poháru v Trialu

21. 7. 2014

V sobotu 19.7 2014 se jel 3. závod Českého poháru v Trialu (naší nejvyšší soutěže), který se pořádal během Mistrovství České republiky v Praze Řepích. Podle Vlasty Čiháčka byla trať i na jeho vkus trochu komplikovaná. Ostatně co k tomu řekl Čihi?

„Ve finále sem si moc naděje nedával, protože tento typ trati mě nikdy neseděl a v kombinaci s teprve osmiměsíční rekonvalescencí po operacích kolen to bylo hodně o nervy. Ani finále se nevyvíjelo moc dobře, a po plném počtu bodů na sekcích 2 a 3 (z pěti finálových sekcí) jsem se odporoučel na poslední místo. Poslední dvě sekce 4 a 5 byly po přestavbě trochu jiná káva, a zvětšení skoků mě vyhovovalo. Fyzičku jsem asi už taky vylepšil, a tak nebyl problém obě vyčistit. Díky chybám soupeřů jsem se ocitl i s menším náskokem na prvním místě před Markem Trynerem a týmovým kolegou Romanem Chvojkou. Urval jsem tak pro mé partnery další bednu na ČP. Premiérově i pro FAKEER Energy Drink made in Czech, v jehož barvách budu jezdit. Na spolupráci s touhle fajn partou týpků se těším.“

Tuhle značku poznáte jasně pozicí prostředníčku, který říká, kdo je „jednička“, ale ve vší slušnosti samozřejmě :-)

Dnes vyrážím směr další exhibice projektu Bezpečně na Kole, a ve čtvrtek na první Světový pohár po operacích, kde sice dostanu nehorázně „na prdel“, ale nějak se začít musí.

Czech Sport Guru

Komentáře

Sportovci

Ladislav Špaček

Judo

Dragon Gym Aš

K-1

Vikings Libouchec

Futsal

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete