Čiháček vyhrál 3. závod Českého poháru v Trialu

21. 7. 2014

V sobotu 19.7 2014 se jel 3. závod Českého poháru v Trialu (naší nejvyšší soutěže), který se pořádal během Mistrovství České republiky v Praze Řepích. Podle Vlasty Čiháčka byla trať i na jeho vkus trochu komplikovaná. Ostatně co k tomu řekl Čihi?

„Ve finále sem si moc naděje nedával, protože tento typ trati mě nikdy neseděl a v kombinaci s teprve osmiměsíční rekonvalescencí po operacích kolen to bylo hodně o nervy. Ani finále se nevyvíjelo moc dobře, a po plném počtu bodů na sekcích 2 a 3 (z pěti finálových sekcí) jsem se odporoučel na poslední místo. Poslední dvě sekce 4 a 5 byly po přestavbě trochu jiná káva, a zvětšení skoků mě vyhovovalo. Fyzičku jsem asi už taky vylepšil, a tak nebyl problém obě vyčistit. Díky chybám soupeřů jsem se ocitl i s menším náskokem na prvním místě před Markem Trynerem a týmovým kolegou Romanem Chvojkou. Urval jsem tak pro mé partnery další bednu na ČP. Premiérově i pro FAKEER Energy Drink made in Czech, v jehož barvách budu jezdit. Na spolupráci s touhle fajn partou týpků se těším.“

Tuhle značku poznáte jasně pozicí prostředníčku, který říká, kdo je „jednička“, ale ve vší slušnosti samozřejmě :-)

Dnes vyrážím směr další exhibice projektu Bezpečně na Kole, a ve čtvrtek na první Světový pohár po operacích, kde sice dostanu nehorázně „na prdel“, ale nějak se začít musí.

Czech Sport Guru

Komentáře

Sportovci

Vít Ingeduld

Plavání

Mažoretky MK BALLERISIMO Hlučín

Tanec

Petr Polívka

Tanec

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete