Veronika Vytinová

Biografie

Ahoj, jmenuji se Verča.
Věnuji se OCR (obstacle course racing), pro většinu známé jako Spartan race. Tomuto sportu se naplno věnuji od roku 2016, předtím jsem se sportu bohužel nijak více nevěnovala. V roce 2015 se stal však zlom, kdy jsem absolvovala svůj první závod s heslem „pouze to přežít a dojít si pro placku“. Já to nejen přežila, ale do tohoto sportu se i zamilovala. Začala jsem na sobě pracovat a v roce 2016 sklízela jeden úspěch za druhým. Nejcenějším zážitkem pro mě bylo ke konci sezóny MS ve Spartan race v Tahoe, kde jsem se umístila na 2. místě v competetive vlně.
V letošním roce jsem svým tréninkům dala pevný řád díky trénerovi, tak abych ze svých výkonů dostala maximum. Tento rok jsem absolvovala několik závodů a především ME v OCR a získala i nominaci na MS v OCR v Kanadě, kam bych se ráda podívala, pokud finance dovolí. Bylo by pro mě ctí se tohoto zúčastnit a tak reprezentovat Českou Republiku.
Pro mě je především nejdůležitější dělat, to co mě baví a mít z toho dobrý pocit. A to je OCR, můj život.

Napsali o mně

Nejnáročnější ARMY RUN: 15 kilometrů na Ještědu a převýšení 350 metrů nejrychleji zdolali Šála a Vytinová + FOTOGRAFIE ZÁVODNÍKŮ ZDARMA KE STAŽENÍ

OCRA CZ | SWEEP OCRA-CZ Elite team – první jméno z pěti

Jediná zástupkyně něžného pohlaví v našem týmu. Asi to nebude mít úplně lehké, jako jediná holka. Má ráda výzvy, tak zase proč ne. Verču jsem zaregistroval někdy v roce 2016, kdy se její jméno začalo pravidelně objevovat ve výsledkovkách úplně nejvýše. Nevěděl jsem, kam ji však zařadit. V druhé půlce roku, jsem začal tipovat závodníky do týmu a Verča byla jedna z dvou dam, které jsem se rozhodl oslovit. Už první reakce mě utvrdila v tom, že je správnou volbou. Pár dní jsme probírali co a jak, než mi definitivně kývla na nabídku. Upřímně říkám, že jsem z toho měl radost.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Lukáš Kukol

Fitness, kulturistika

Veronika Vytinová

Běh, bouldering, horolezectvi, obstacle-course-race, prekazkove-zavody, spartan-race

Petra Vaňková

Rychlobruslení

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete