Petr Šafránek

Biografie

Petr Šafránek a.k.a. bboy Tas
Profesionální tanečník a lektor tanečního stylu break dance.
Velice žádaný a úspěšný tanečník. Spolupracuje se skupinami, které vyhrávají všechny taneční soutěže, jak v ČR tak i v zahraničí. Zakladatel taneční skupiny The floor kids crew, vážený lektor taneční skupiny Funky Beat.
Již od mala se věnuje tanci. Z mnoha tanečních stylů, kterými si prošel si vybírá break dance (bboying) a věnuje se mu naplno. V mladém věku navštěvuje středisko dětí a mládeže, kde poté pracuje jako dobrovolný lektor. Pracuje s problémovými dětmi a stahuje jejich pozornost k tanci. Dětem předává taneční zkušenosti a učí je break dance. V dospělosti se stává tanečním lektorem dětí s nejlepšími výsledky a zkušenostmi s prací s dětmi. Dnes učí děti v tanečních studiích v Osravě a okolí a je zván na workshopy po celé ČR.
Tanci se věnuje 14 let. Dnes má za sebou nespočetné množství soutěží, battlů a vystoupení. Plno známých a přátel okolo tohoto tanečního stylu, podporu osobností a známých tváří nejen u nás, ale i v zahraničí. Můžete ho vidět ve videoklipu Kali, Peter Pann – Amatér a také ve videoklipu Martez ft. Juli – Dibby Dibby Sound. Vystupoval také na koncertě pražské hip hopové skupiny PSH a byl například porotcem na soutěži Free break v Opavě, na ostravském festivalu Beats For Love, Aerobic/street CUP a na battlu Reborn. Učastník na Outbreak Europe 2016. Další vystoupení spolu s dětmi na akcích pro charitu a Dům dětí a mládeže, také na akci Dívka roku, Majáles Ostrava, Festival v ulicích a na různých plesech. Bboy Tas a The floor kids crew se stávají ikonou break dance v Ostravě.

Napsali o mně

B-Boy Tas & The Floor Kids Crew, jsou Zpět ! - Boombap

B-boy Tas a The Floor Kids Crew je zpět. Petr Šafránek a.k.a B-boy Tas opět dokazuje s dětmi velké věci. Za pouhý rok se spolu s dětmi propracoval mezi nejlepší bboys crew v Moravskoslezském kraji a v ČR. Ptáte se jak? Děti z The floor kids crew se zúčastnili spousty battlů ve kterých bohužel neprošly přes …

Představujeme: Bboy Tas a The Floor Kids Crew - Boombap

The Floor Kids Crew je nová dětská taneční crew, za kterou stojí bboy Tas

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Petra Krejsová

Tenis

Marek Totušek

Sportovní šerm

Daniel Doubrava

Spartan race

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete