Ondřej Hošek

Biografie

Ahoj ahoj,

Jmenuji se Ondra Hošek, narodil jsem se 24. července roku 1995. Mám staršího bráchu Honzu a taky sestru Katku. Když jsem se narodil, tak už oba dva sportovali. Jezdili, a ségra stále jezdí, divokou vodu konkrétně vodní slalom. Takže jsem se od mala pohyboval kolem vody. No a jak jinak to mohlo dopadnout, než že jsem taky začal pádlovat.
Na vodě mě to bavilo a stále baví, nicméně když jsem ve svých cca. 7 letech viděl v televizi biatlon, tak jsem do tohoto zimního sportu zakoukal a ještě ten rok jsem přišel na svůj první biatlonový trénink.

I na vodě i v biatlonu jsem si vyjel juniorskou reprezentaci ČR.
Na vodě jsou mými největšími úspěchy 5. a 7. místo z juniorských světových šampionátů a zlato z mistrovství Evropy.
V biatlonu jsem startoval v roce 2012 na Olympijských hrách mládeže v Innsbrucku. O rok později jsem reprezentoval ČR na mistrovství světa dorostenců a odvezl jsem si 14. místo z individuálního závodu. Rok 2015 to už bylo juniorské Mistrovství světa a 6. místo. V létě 2015 stříbro z MSJ v biatlonu na kolečkových lyžích v mix štafetě. Koncem Ledna 2016 jsme si, ve štafetě, dojeli na mistrovství světa juniorů pro 3. místo. A teď se připravujeme na ME.

Napsali o mně

Juniorská štafeta 3. na MSJ

Biatlonová štafeta juniorů ve složení David Tolar, Milan Žemlička, Ondřej Hošek a Jan Burian vybojovala na mistrovství světa v rumunském areálu Cheile Gradistei nedaleko Brašova bronz. Česká čtveřice se postarala o první cenný kov pro tuzemský biatlon v této kategorii od stříbra svých předchůdců na MS 2012 v Kontiolahti.

Češi zazářili na IBU Junior Cupu v Lenzerheide - BiatlonMag

Třetí díl nového seriálu IBU Junior Cup vyšel skvěle českému týmu. Ondřej Šantora si ze švýcarského Lenzerheide odváží zlato, Ondřej Hošek bronz.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

HRB Královské Poříčí, o.s.

Futsal

Filip Bruckner

Cyklistika

Patrik Lněnička

Powerlifting

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete