Matyáš Fiala

Biografie

Jmenuji se Matyáš Fiala, je mi čtrnáct let a sport, který se stal mou nepostradatelnou součástí života je cyklistika, ať už na silnici nebo v terénu.
Ke kolu jsem se dostal díky svému otci a později Vítězslavu Šklebenému, který v mém bydlišti v roce 2011 zakládal cyklistický oddíl Cyklosport Pit-Stop. Ze začátku jsme objížděli malé regionální závody a s postupem času jsme se vypracovali až do nejvyšší české ligy, kde také poslední čtyři roky kromě pódiových umístění sbírám i mistrovské dresy. S Pit-Stopem jsem se stal trojnásobným mistrem republiky na horských kolech crosscountry, cyklokrosu a dráhařském omniu a celkovým vítězem Českého poháru v cyklokrosu i crosscountry.
Od roku 2017 se připravuji pod vedením Michala Bednáře v týmu ČEZ Cyklo Team Tábor a za pouhý půlrok jsem kromě čtyř zlatých medailí z Olympiády dětí a mládeže posbíral také tituly mistra republiky na silnici, v eliminátoru a crosscountry.
Cyklistika se stala mým životem a jednou bych se jí chtěl věnovat na profesionální úrovni. Tak jako většina sportů i cyklistika je finančně náročný sport, jak materiálně tak i z hlediska dopravy na závody nejen na území ČR. A protože i malá pomoc má velkou cenu, rozhodl jsem se založit si zde profil a věřím, že z možné spolupráce můžeme těžit oboustranně.

Napsali o mně

Skvělý Fiala vládl cyklistice. Odváží si z Brna pět medailí | Olympiáda dětí a mládeže

Oficiální web Olympiád dětí a mládeže, projektu Českého olympijského výboru.

Matyáš Fiala: Olympiádu si chci zopakovat

Klatovy – Čtyři zlaté medaile a jednu bronzovou si z olympiády dětí a mládeže v Brně přivezl 14letý klatovský cyklista Matyáš Fiala. Deník se ho zeptal na dojmy z olympiády i na jeho cyklistickou sezonu.

Matyáš Fiala kraloval v českém poháru

Uničov, Klatovy – Jedenáctidílný národní cyklokrosový pohár TOI TOI Cup vyvrcholil v mládežnických kategoriích předminulý víkend mistrovstvím republiky v Uničově. Zásluhou Matyáše Fialy byl na stupních vítězů vidět i dres klatovského týmu Cyklosport Pitstop.cz.

Matyáš Fiala byl na ME v první desítce

Graz, Klatovy – První velkou reprezentační akcí bylo pro jezdce klatovské stáje Cyklosport – Pitstop.cz Matyáše Fialu srpnové mládežnické mistrovství Evropy horských kol v rakouském Grazu.

Matyáš Fiala vyhrál mistrovství republiky v cyklokrosu

Mladá Boleslav, Klatovy – Mladému cyklokrosovému reprezentantovi klatovské stáje Cyklosport – Pitstop.cz Matyáši Fialovi se uplynulou sobotu povedl husarský kousek. V konkurenci celé republikové mládežnické elity, která bojovala na mistrovství republiky v Mladé Boleslavi o mistrovské tituly pro rok 2015, vystoupal na stupeň nejvyšší.

Matyáš Fiala je mistrem republiky

Klatovy – Cyklisté klatovského týmu Cyklosport-pitstop.cz byli vidět na mistrovství České republiky horských kol v Kutné Hoře.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Evžen Mašát

Longboarding

Veronika Rešková

Běh, crossfit, fitness, fitness-aerobic

TOMÁŠ KUDRNÁČ

Hokej, kondicni-posilovani

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete