Martin Hauser

Biografie

Hokeji se věnuji od 4 let. Je mou naprostou součástí každodenního koloběhu. Hraní mě naplňuje , dává mi pocit volnosti a dokud to jen bude možné budu se mu stále věnovat. Přes mnohé porážky jsem si uvědomil, že hokej mi za to vždycky stál a stát bude, protože za ten neopakovatelný pocit úspěchu to stojí.
Poslední 3 roky se věnuji ještě inline hokeji. Tento rok jsem se s inlajnovou reprezentací dostal na mistroství světa juniorů které se konalo v Číně.
Nabízím: Vaši značku, či logo mohu propagovat na helmě, batohu, bundě či tréninkové tašce a oblečení. V médiích se o vás zmíním jako o svých seriozních sponzorech a budu vás doporučovat dál a propagovat na socialních sítích ( instagram,facebook )
Sponzoring: V rámci možného sponzorského daru bych uvítal doplňky stravy, nutriční výživu, tréninkové doplňky, oblečení pro trenování.
Můj největší uspěch je 4 místo na mistroství světa juniorů v inline hokeji.

Napsali o mně

Tschechisches Zweiergespann für die Wanderers

Die Verantwortlichen der Wanderers Germering haben kurz vor dem Saisonstart gleich zwei Mal auf dem europäischen Transfermarkt zugeschlagen. Nach dem bereits letztjährigen Abgang von Dominik Gräubig und der Absage von Severin Dürr, der die Bayernliga zeitlich nicht mehr mit seinem Beruf vereinbaren kann, begann für die sportliche Leitung die Suche nach einem Nachfolger im Tor der Wanderers. Schnell wurde klar, dass in der näheren Umgebung kein entsprechender Torhüter mit Wechselbereitschaft vorhanden war, sodass sich die Suche nicht nur auf Deutschland konzentrierte. Fündig wurde der Verein schließlich in Person von Martin Hauser. Der gebürtige Tscheche spielte in der vergangenen Saison beim IHC Pisek in der dritten tschechischen Profiliga und teilte sich dort das Gehäuse mit seinem Landsmann Lubos Kadlec. Der erst 18-jährige Schlussmann genoss die Eishockeyschule des Traditionsvereins HC Plzen und spielte vor seiner ersten Profistation in Pisek in den höchsten heimischen Nachwuchsligen. Trotz seines jungen Alters möchte sich der talentierte Schlussmann in Deutschland beweisen und der Mannschaft von Trainer Heinz Feilmeier als sicherer Rückhalt dienen.

Češi postoupili do semifinále! Zápas proti Kolumbii otočili ve druhé půli

Česká republika zvítězila ve čtvrtfinále mistrovství světa juniorů. Češi dokázali ve druhé polovině zápasu otočit nepříznivý vývoj utkání a zásluhou branek Marka a Novotného zvítězili 2:1. Skvělý výkon proti kousavému soupeři předvedl brankář Hauser, který má důležitý podíl na postupu do semifinále. V tom se Češi utkají se Španělskem.

Na hřiště jsme si museli zvykat, ale popasovali jsme se s tím dobře, těšilo Mikulce

Junioři zvítězili v prvním zápase světového šampionátu nad Austrálií vysoko 10:0. Třemi brankami k vítězství posunul Čechy útočník Jan Mikulec. „Hattrick není tak důležitý. Hrajeme jako tým, důležité je, jaké svítí skóre,“ řekl po vítězném utkání. Utkání hodnotil také brankář Martin Hauser, který vychytal čisté konto. Snadné vítězství Češi zaznamenali také v zápase s Novým Zélandem, který porazili 7:1. Byl to ale složitější zápas než s Austrálií, shodovali se hráči i trenéři.

Junioři vstoupili do turnaje vítězně. Austrálii porazili hladce 10:0

Česká juniorská reprezentace zvítězila v prvním zápase světového šampionátu nad Austrálií. Po vlažnějším vstupu do zápasu se národní tým pevně chopil kormidla a „protinožce“ jasně přehrál. Hattrickem hned v prvním zápase na turnaji se blýskl Mikulec. Brankář Hauser tým podržel v úvodu utkání a vychytal čisté konto.

Jsou to pro mě velké zkušeností říká Hauser

Z dorostu do mužů? Šestnáctiletý brankář Martin Hauser rozdíl nepocítil

Písek – V šestnácti letech má za sebou cennou zkušenost. Martin Hauser naskočil do branky Písku v kvalifikaci 
o postup do II. ligy proti Velkým Popovicím. „Ze začátku jsem byl nervózní, ale pak to ze mě spadlo," říká Martin Hauser, který do nedělního utkání nastoupil na poslední třetinu.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Veronika Sohrabi

Atletika, fitness, kulturistika

KVS crew

Freestyle BMX, kolobezky, skateboarding

Martin Hotový

Freestyle BMX

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete