Lukáš Píša

Biografie

Ahoj :) S hokejbalem sem začal v mých jedenácti letech v Kolíně kde jsme měli opravdu silný tým složený převážně z hokejistů z tamnějšího klubu. Díky této partě se mi hned v mém úvodním ročníku povedlo vyhrát mistrovství české republiky mladších žáků a od té chvíle to vše začalo.
Po další, ale už neúspěšné sezóně se mládežnický klub v Kolíně začínal pomalu ale jistě rozpadat, a já s mým dlouholetým spoluhráčem sme se rozhodli pokračovat jinde.
Mé další působiště bylo v Praze, v týmu HBC Hostivař kde figuruji jako hráč do dnes. Přes starší žáky a mladší dorost v Hostivaři sem se dostal i na hostování do týmu HBC Kladno kde jsem za dva roky hokejbalu získal dvě zlaté medaile a jednu bronzovou s kategorií starší dorost.
Nyní stále působím jako hráč HBC Hostivař a tento klub má pro mě obrovskou hodnotu.

Napsali o mně

Do nové sezony s obměněným kádrem

Před novou sezonou doznal kádr vcelku výrazných změn, což je v dorosteneckých kategoriích běžnou praxí, nicméně tentokrát se pohybu na soupisce událo opravdu hodně. Jádrem i pro letošní sezonu zůstává mistrovská parta ze sezony minulé, jenže zatímco v kolonce odchodů se objevilo pouze 5 jmen, v příchodové kolonce registrujeme hotovou smršť nových tváří.

Čtvrtfinále staršího dorostu: Tygři Hradec nepřekvapili, Pardubice spořádaly mečouny - HOKEJBAL.CZ

V gólově nepříliš bohatém utkání starší dorostenci Hostivaře však neinkasovali a doma přehráli dalekou Karvinou 2:0. „Zápas byl od začátku v naší režii, ale výborně chytajícího gólmana hostů jsme dokázali překonat až ve druhé třetině, a to z nájezdu. Ve třetí třetině jsme značně polevili, ale Karvinští toho nevyužili. Samozřejmě si myslím, že kdybychom využili většinu našich přesilovek, bylo by to o poznání jednoznačnější,“ přemýšlel po utkání kapitán hostivařského týmu Lukáš Píša.

HBC HOSTIVAŘ - EXTRALIGA STARŠÍHO DOROSTU

„Dokážeme hrát se všemi", říká kapitán staršího dorostu Lukáš Píša!

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Daniel Trýzna

Triatlon

Daniela Šeráková

Tanec

Filip Medvec

Free run, parkour

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete