Lukáš Drobilič

Biografie

Od 4 let se věnuji plavání, ale zároveň vyzkouším jakýkoliv sport. Hrál jsem volejbal, fotbal, lyžuji, bruslím, jezdím na snowboardu, kole, a v roce 2021 jsem začal chodit na závody v atletice. V plavání patřím mezi 4-5 nejlepších v ČR ročník 2009, mým stylem je kraul, motýl a znak. Trénuji v klubu Delfín Břeclav 8 hodin týdně. Atletiku netrénuji kvůli časovému vytížení plav.tréninků. V roce 2021 a 2022 jako ml.žák jsem získal titul Mistra Moravy a Slezska ve skoku vysokém a běhu na 150 m a několik titulů za družstvo ml.žáků ať už ZŠ Slovácká Břeclav nebo družstvo Lokomotivy Břeclav. Překonal jsem 16tiletý rekord ČR 12tiletého žactva ve stylu 50 m motýl. Dále jsem pokořil 22letý rekord Hustopečského skákání ml.žactva ve skoku vysokém a zároveň okresní rekord výkonem 177 cm.

Napsali o mně

Celkem pět titulů z žákovského Mistrovství Moravy a Slezska žáků! | Oficiální web břeclavské atletiky

Celkem pět titulů získali naši žáci během dvoudenního Mistrovství Moravy a Slezska žákovských kategorií v Ostravě. Nejprve v pátek závodilo mladší žactvo, zde dominoval Lukáš Drobilič, který zvítězil ve skoku vysokém (169cm) a v běhu na 150m (19,25). Suverénně první doběhl také v běhu na 300m, o vítězství ho ovšem následně připravila diskvalifikace za vyšlápnutí z dráhy v zatáčce. Třetí páteční triumf přidal Matyáš Kocman, který dominoval v běhu na 800m (2:20,15), Matyáš přidal také bronz v běhu na 150m (20,44). Stříbro si z ostravské haly odvezli Matěj Režňák za kouli (10,69) a Robin Chládek za druhé místo ve skoku vysokém (150cm). Matěj Režňák přidal ještě čtvrté místo ve výšce (145cm) a Robin Chládek páté místo v dálce (460cm). Své první halové zkušenosti sbírala také děvčata Veronika Janíková a Anna Lisoňová.

Delfín Břeclav

Úspěchy našich závodní plavců na zimních mistrovských soutěžích 1/30/20220 Malé ohlédnutí za úspěšným koncem zimní závodní sezóny 2021 v podání našich plavců: Lukáš Drobilič (12 let) 3x zlato a 3 x bronz na Mistrovství České republiky v Litoměřicích. Šimon Pancl (11 let) zlato na 50M z Poháru České republiky v Brně. Emma Horníčková (11 let) také v Brně velmi pěkné 4. místo za 100M. David Košulič (13 let) na Mistrovství České republiky v Mladé Boleslavi 5. místo a parádní čas na 1500VZ 18:23,70. Další 5. místo na 400VZ .

Mladý sportovec Lukáš sbírá úspěchy v plavání i atletice. Vyhrál uži triatlon

Lukáš Drobilič /2009/ z Hlohovce plave od čtyř let a dnes patří mezi úspěšné plavce břeclavského plaveckého oddílu Delfín ve skupině závodních plavců. Od od osmi do jedenácti let let posbíral na závodech v Jihomoravském kraji zhruba osmdesát medailí v disciplínách znak, kraul, motýl. Z letního a zimního Mistrovství Moravy desetiletých si přivezl z celkově dvanácti disciplín 11 medailí a jedno čtvrté místo. V roce 2020 se konaly pouze jarní a podzimní krajské přebory na dlouhé tratě 800 m, odkud si přivezl 3. a 2. místo. Bohužel jiné závody ani Mistrovství se v roce 2020 nekonaly. Děkujeme Bohdaně Drobiličové za pěkný příspěvek.

Lukáš Drobilič létal v Hustopečích hodně vysoko! | Oficiální web břeclavské atletiky

Lukáš Drobilič hned při svém prvním letošním startu výrazně přepsal rekordní tabulky okresu Břeclav v kategorii mladšího žactva. Ve čtvrtečním programu Hustopečského skákání se přenesl hned na první pokus pře laťku ve výšce 177cm což znamenalo vymazání výkonu Jana Balajky (175cm) z roku 2002! Lukášovy výkony jsou velkým příslibem do letní sezóny, kde jej mimo jiné čeká také Letní olympiáda dětí a mládeže v Olomouci.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

SK Zlín 1931 z.s.

Fotbal

Klára Strnadová

K-1, kickbox, thaibox

Radek Rýdl

Cyklistika, fitness, freestyle-bmx

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete