Lukáš Chalupa

Biografie

Pocházím z Kolína a aktuálně se pohybuji převážně v Praze. Se sportem ve větším měřítku jsem začal až ve 28, což by se mohlo zdát jakože je to pozdě, nicméně o to větší vůli vytrvat mám a žene mě to stále kupředu, i když konkurence na závodech je čím dál větší :)
Ze začátku jsem se věnoval jen klasickému běhání, později jsem se zaměřil na poledance, dále pak přidal ještě street workout a kalistheniku. Do toho se mi naskytlo zkusit překážkový závod Spartan Race, který mě potěšil a nadchnul, jelikož zde člověk využije všechny dovednosti které má. Tento můj první závod byl zrovna první zimní závod v Jasné, takže žádná sranda to nebyla. Od té doby jsem zkoušel i další překážkové závody jako Predator Race, Army Run, Gladiator Race a mnoho dalších, myslím že jich bude tak kolem 60, už jsem to přestal počítat. Každý závod měl něco do sebe a z každého jsem se něčemu přiučil.
Všechny tyto sporty mi zůstaly dodnes, jen se je snažím kompenzovat a střídat dle potřeby a fyzických možností, každopádně se stále snažím posunout o krok dál než jsem byl den předtím. Cíle jsou jasné, zlepšit se v běhu, dostat se mezi ty „nejlepší“ v překážkových závodech, posunout své hranice. Největší aktuální cíl je vyhrát první český Ninja Factor, takže hurá do toho :)

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Robert Friedrich

Enduro, motocross

Pěšky okolo světa

Turistika

Renáta Buhlová

Běh, fitness, inline-brusleni, kondicni-posilovani

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete