Lukáš Chalupa

Biografie

Pocházím z Kolína a aktuálně se pohybuji převážně v Praze. Se sportem ve větším měřítku jsem začal až ve 28, což by se mohlo zdát jakože je to pozdě, nicméně o to větší vůli vytrvat mám a žene mě to stále kupředu, i když konkurence na závodech je čím dál větší :)
Ze začátku jsem se věnoval jen klasickému běhání, později jsem se zaměřil na poledance, dále pak přidal ještě street workout a kalistheniku. Do toho se mi naskytlo zkusit překážkový závod Spartan Race, který mě potěšil a nadchnul, jelikož zde člověk využije všechny dovednosti které má. Tento můj první závod byl zrovna první zimní závod v Jasné, takže žádná sranda to nebyla. Od té doby jsem zkoušel i další překážkové závody jako Predator Race, Army Run, Gladiator Race a mnoho dalších, myslím že jich bude tak kolem 60, už jsem to přestal počítat. Každý závod měl něco do sebe a z každého jsem se něčemu přiučil.
Všechny tyto sporty mi zůstaly dodnes, jen se je snažím kompenzovat a střídat dle potřeby a fyzických možností, každopádně se stále snažím posunout o krok dál než jsem byl den předtím. Cíle jsou jasné, zlepšit se v běhu, dostat se mezi ty „nejlepší“ v překážkových závodech, posunout své hranice. Největší aktuální cíl je vyhrát první český Ninja Factor, takže hurá do toho :)

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Radka Bužková

Tenis

Taneční škola Mládí

Tanec

Roman Nedvěd

Běh

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete