Linda Tekeliová

Biografie

Miluji sport odmalička. Účastnila jsem se už jako dítě školních běžeckých závodů, které jsem většinou vyhrávala. Jediným mým protivníkem bylo astma. Kvůli němu jsem nemohla dělat nic naplno. Možná je to dobře, protože kdybych tenkrát dělala něco vrcholově, tak kdo ví, v jakém stavu by bylo mé zdraví. Když se dívám na lidi, kteří v dětství obětovali svůj život sportu, zjišťuji, že teď mají vážné zdravotní problémy. Asi je dobře, že jsem s tím začala až v pozdějším věku. Na horách se pohybuji aktivně posledních 7 let, kdy nemám opravdu už žádné problémy s dýcháním. Dále jsem si udělala kurz fitness trenéra, absolvuji různé kurzy na funkční kruhové tréninky atd. Toho pak samozřejmě využívám i na horách. Vše, co mi přijde do cesty, a cítím, že mě to osloví, začínám hned dělat.
Nemám ráda stereotyp a dělám opravdu vše, např. jezdím na kole, chodím do fitka, na inline brusle, lyžuji…
Vzhledem k tomu, že jsem Beranka, tak dávám při každém sportu ze sebe opravdu 100 %. Jediné, co mi nic moc neříká, jsou míčové aktivity. Ale i u tohoto se kousnu a dám ze sebe vše. Běhání po horách je pro mě absolutně TOP :-)
Mým cílem je motivovat ostatní lidičky, aby byli šťastní a aktivní. I proto máme s parťákem na FB motivační skupinu. Jinak jsem ambasador firmy Kilpi, což je pro mě veliká motivace, abych podala vždy co nejlepší výkon. A v příštím roce máme s parťákem v plánu přímo trailové inferno v podobě několika závodů v zahraničí.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Dominika Prokůpková

Jezdectví

Tomáš Havránek

Plavání

Jan Gavenda

Cyklistika

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete