Kateřina Křenková

Biografie

Jmenuji se Kačka Křenková. Narodila jsem se 21.5.2001 a již od malinka jsem jezdila s tátou jako spolujezdec na pracovní čtyřkolce. Jednoho dne jsme se jeli podívat na závody, kde startovali naši známí a já jsem řekla, že chci taky jezdit závody jako oni. Na další závody mi táta přivezl čtyřkolku, na které jsem nikdy nejezdila. Tím, že mi bylo za 14 dní 14.let, tak jsem jela ještě za dětskou kategorii a vybojovala jsem 2. místo asi z 12-ti závodníků. Od toho dne mě to začalo strašně bavit a přestala jsem po 11-ti letech závodně tancovat a přesedlala na čtyřkolky.
Začátek letošní sezóny jsem začala jezdit na Yamaze 250R upravené na obsah cca 290ccm. Po 5 závodech jsme se rozhodli pro silnější stroj.
Proto od května 2017 jezdím na Yamaze YFZ 450R za Quadpoint Racing team. Pro letošní sezónu mě můžete vidět v českém seriálu OffROAD Maraton, ale i v německých seriálech Endurance-Masters a GCC.

Napsali o mně

Křenková si v Německu vyjela stříbro

V sérii Quad Offroad Challenge na trati KTM-Ring Motodrom Höchstädt reprezentovaly Česko tři závodnice a dvě z nich si na závěr stouply na stupínky vítězů....

Česko vyzvalo Německo

Je vidět, že se Kačka Křenková sehrála se svou Yamahou 250 a že každým závodem vystrkuje růžky, tentokrát si vyšlápla pro druhé místo v kategorii žen, hned za zády Ollie Roučková, která si v Höchstädt svým vítězstvím utvrdila titul za sezonu 2016. Velkou smůlu si vybrala Magdalena Harudová, kterou pozlobila její KTM. Od samotného startu se Majda prala s jednou svízelí za druhou a tak není divu, že se po hodinovém závodě vyloupla na 5 místě. 1. Ollie Roučková CZ, 2. Kačka Křenková CZ, 3. Singer Brigit DE, 4. Monika Hortel DE, 5. Magdaléna Harudová CZ

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Jan Zemaník

SkyRunning

Jaroslav Blažek

Běh, cyklistika, silnicni-cyklistika, triatlon

Pavel Mikéska

Běh, crossfit, downhill, fitness, freeskiing, ragby

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete