JK Trojanovice z.s.

Biografie

Jsme jezdecký klub, který vznikl na podzim roku 1998 na z části vybudované usedlosti v Trojanovicích. Naše činnost je zaměřena na výchovu mladých sportovních jezdců na koních (ponících) ve věku 4–16 let. Jedná se především o disciplíny PONY – GAMES, Parkur a Moravský šampionát SHOW and RIDE. V našem areálu jsou ideální podmínky pro trénink této mládeže. Areál je vybaven dvěma pískovými kolbišti, krytou halou, bufetem a klubovnou, jsou zde šatny a sociální zařízení pro členy.
Klub reprezentuje především mladá generace jezdců na ponících. Tento sport dětí je v Čechách oficiálně datován od roku 2000. Naši jezdci se pravidelně umisťují na předních pozicích, už nejen v pony soutěžích všech úrovní obtížnosti, ale převážně v parkurových soutěžích. Mohou se pochválit desítkami medailí z Mistrovství Severomoravské oblasti i České republiky. Náš klub každoročně pořádá sérii jezdeckých závodů, počínaje halovými soutěžemi a konče Pony ligou v říjnu. Jsme spolupořadateli již prestižního Ford Cupu a finále Šampionátu mladých koní, jemuž předcházejí jednotlivá kvalifikační kola po celé Severní Moravě. Také pro pony je vypsán seriál závodů, jehož jedno kolo pořádané u nás je kvalifikací pro českou „Pony ligu“.
K zabezpečení chodu našeho týmu a k účasti naších dětí na výše uvedených soutěžích a šampionátech, jsou zapotřebí nemalé finanční prostředky. Do těchto prostředků jsou zahrnuty náklady na chov poníků, náklady na přepravu dětí a poníku na akce konané po celé České Republice, dále se jedná o náklady na materiálové zabezpečení dětí, které jsou členy klubu. (nákup jezdeckých dresů, strava, ubytování atd.). Další naše náklady jsou spojeny s pořádáním domácích soutěží (nákup cen, platby rozhodčím, pronájem kolbišť, zajištění ustájení hostujícím koním atd.), letních táborových soustředění a zimních tréninkových kempů. Jak jistě chápete není možné, abychom dlouhodobě tuto činnost mládeže financovali pouze z členských příspěvků rodičů dětí a z veřejných zdrojů v podobě dotace obce Trojanovice. Z tohoto důvodu bychom Vás touto cestou rádi požádali, o poskytnutí sponzorského daru ve formě finančního, či materiálního příspěvku. Jsme přesvědčeni, že finance vložené do sportujících dětí, jsou nejlépe investované peníze.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Jan Hanzal

Plavání

Filip Pospíšil

Cyklistika, cyklokros, silnicni-cyklistika

Dominika Prokůpková

Jezdectví

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete