Jaroslav Lauterkranc

Biografie

Dobrý den dělám atletiku konkrétně HOD KLADIVEM. S touto disciplínou jsem začal od roku 2011. Moje úspěchy v roce 2011: Mistr ČR v žákách,Reprezentace na MU
2012: zranění
2013: Mistr ČR v dorostu,Reprezentace na MU 2.místo,účast na MISTROSTVÍ SVĚTA V ATLETICE DOROSTU V DONETSKU. Můj výkon z tohoto roku 5kg kladivem 70,94 tento hod mě umístil na 30.místo ve světových tabulkách.
2014: Mistr ČR v juniorech a také Mistr ČR do 22let,Reprezentace na MU 3.místo,splněný B limit na Mistroství SVĚTA JUNIORŮ BOHUŽEL JSEM NEZOPAKOVAL TAK JSEM NEJEL, můj výkon z tohoto roku 6kg kladivem 71,17m tento hod byl 3 nejlepší v naší historii a ve světových tabulkách mě řadil na 33.místo ve světových tabulkách a v evropských na 26.místo.
——————————————————————————————————————————
No a rok 2015???? Tento rok budu posledním rokem v kategorii juniorů chystám se hodit Český rekord 6kg kladivem,ale největší cíl je MEDAILE Z MISTROSTVÍ EVROPY JUNIORŮ NA KTEROU BYCH MOHL DOSÁHNOUT!!!!! Ale sám to nedokážu!!!Chybí někdy finanční prostředky a proto doufám, že mi pomůžete!!!! ATLETIKA NENÍ JEN INDIVIDUÁLNÍ SPORT! :)

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

DBT Dance

Aerobic, break-dance

Vojtěch Kurfiřt

Enduro

Michael Zeťák

Cyklistika

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete