Jan Procházka

Biografie

Jmenuji se Jan Procházka a pocházím z Českých Budějovic, momentálně žiji v Jindřichově Hradci.
Sportu se věnuji již odmala, konkrétním směrem jsem se vydal v šesti letech, kdy jsem začal hrát lední hokej. Od osmi let hraji florbal, který jsem hrál šest let současně s hokejem, a hraji ho do teď.
S florbalem jsem začal v Jindřichově Hradci a pokračoval do Českých Budějovic, ze kterých jsem se dostal do pražského Chodova. Momentálně hraji 1. ligu mužů v týmu FBC Štíři České Budějovice.
Velice rád jezdím do hor, několikrát ročně jezdím do rakouských Alp, kde se věnuji freeride snowboardingu, sjezdovému lyžování a v poslední době skialpinismu, v létě pak ferratám. I přes to, že mi hory hodně vzali, je miluji.
Zúčastnil jsem se také závodů ve snowboardcrossu, tím největším byl závod Czech National Snowboard Series pořádaný FIS. Dále se pak účastním závodů pořádaných Temple Storem, jako je například Šumavský Diktátor.
Výpis sportů, které dělám, by mohl dále pokračovat, raději se ale podívejte na fotky. :-)

Napsali o mně

Drama na Kladně ovládli domácí, Black Angels nešetřili Mvil

Skvělý vstup do utkání prožilo Kladno proti Štírům, ale vedení 8:1 po první třetině domácí ukonejšilo. Zato Jihočechy nastartovalo k velkému obratu v prostřední části, hosté se po vyrovnání dostali do jednobrankového vedení 8:9. Kanonýři se ve třetím dějství dokázali vzpamatovat a vedení si opět uzmuli pro sebe a odnáší si cenné vítězství 14:11. Hattrick si připsal Miloš tyl, za Štíry exceloval pěti góly Procházka.

Český florbal | S 19 góly zvítězili Black Angels, divoká přestřelka se konala v Kladně

Startu přišlo vhod i výsledkové klopýtnutí Českých Budějovic, které padly v divoké přestřelce s Kanonýry Kladno. Jihočeské mužstvo sice obrátilo z 1:8 na 9:8, ale nakonec neuspělo. Středočeši slavili skóre 14:11, k němuž přispěli sedmi body kladenský Miloš Tyl (3+4) a hráč Štírů Jan Procházka (5+2). - Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/prvni-liga-muzu/zpravy/detail/s-19-goly-zvitezili-black-angels-divoka-prestrelka-se-konala-v-kladne#sthash.D3pJIrgo.dpuf

Český florbal | Panthers porazili Pardubice a dotáhli se na ně v tabulce

Velice těsný souboj se odehrál v Českých Budějovicích, kde Chomutov ve třetí části otočil stav ve svůj prospěch, jenže během dvou minut a jedenácti vteřin, během kterých domácí vstřelili tři branky, bylo skóre příznivější pro České Budějovice, kterým ke třem bodům pomohl hattrickem Procházka. - Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/prvni-liga-junioru/zpravy/detail/panthers-porazili-pardubice-a-dotahli-se-na-ne-v-tabulce#sthash.fKdZrp6U.dpuf

Český florbal | Jaroměř získala v Plzni 1. příčku, domácí vyklidili boj o play-off

V Českých Budějovicích byli favority domácí a z počátku to i potvrzovali. Pak se ale těsné vedení přelévalo ze strany na stranu a ani čtyři góly a asistence Štíra Jana Procházky nezabránily tomu, aby nakonec Kadaň odvážela z jihu Čech tři body důležité pro boj o play-off za vítězsví 7:8. - Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/narodni-liga-A/zpravy/detail/jaromer-ziskala-v-plzni-1-pricku-domaci-vyklidili-boj-o-play-off#sthash.N9F0sQw6.dpuf

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Alexander Tóth

Inline bruslení, inline-hokej, lyzovani, mala-kopana, stolni-tenis, tenis

Kateřina Ficková

Sportovní střelba

Jaroslav Lang

Sportovní střelba

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete