Jakub Vrbenský

Biografie

Ahoj, jmenuju se Jakub Vrbenský, je mi 29 let a jsem z Kutné Hory. Narodil jsem se v 24.2.1995. Jsem vášnivý a nadaný sportovec, který jde za svým cílem. Jsem sportovec, který běží na špičky výkonu a prosadit se mezi nejlepšími špičkovými sportovci, ať jsou to amatérští, tak i profesionální sportovci. Můj hlavní sport je momentálně Spartan Race a to se nejvíce zaměřují. Mám i vedlejší sporty, který jednou za čas se zazávodím a to jsou běžecké závody a atletiku mimo dráhu. Ostatní sporty mám v rámci tréninku. Dřív jsem býval závodní plavec, která má plavecká kariéra vydržela pouhých 18 let (od roku 2001 do roku 2019). Také párkrát jsem závodil v triatlonu. Od té doby se věnuji od roku 2017 až dodnes v překážkovém sportu Spartan Race a OCR. V OCR jsem běžel pár závodů a později jsem rozhodl naplno se věnovat Spartanu v dodnes. Moje výkony během mé sportovní kariéry jsem postupně vydal za správný krok a dočasně patřím mezi nejlepšími sportovci v elitní kategorii.
Moje zbývající bilancí mých výsledků:
23 krát TOP 10 v elitní kategorii na Spartan Race
10 krát TOP5 v elitní kategorii na Spartan Race z toto 7 krát v pod stupních vítězů.

Napsali o mně

Finále mistrovství světa ve Spartě připravilo Kutnohorákům deštivé podmínky

Poprvé od roku 2019 se Spartan závodníci mohli vrátit do své Mekky. V řecké Spartě se totiž konalo Mistrovství světa Spartan Trifecta. Konečný výsledek se počítal ze třech závodů ve třech dnech. Mistrem světa se stal znovu Čech Richard Hynek. Své umění předvedli i závodníci Olympia Spartan Training Kutná Hora.

Foto: Spartani z Olympie dokázali, že patří k evropské špičce ve svých kategorí

Novým mistrem Evropy ve Spartanu se stal v sobotu Čech. Richard Hynek. Trať dlouhou 22 kilometrů s překážkami a převýšením kolem osmi set metrů zaběhl v čase 1:43:09. Na evropském šampionátu jihovýchodně od Londýna nechyběli ani závodníci z Olympia Spartan Training Kutná Hora. A vedli si výborně.

Spartan Vrbenský si podmanil Liberec. Získal své premiérové kariérní vítězství

/FOTOGALERIE, VIDEO/ Překážkové závody Spartan pokračovaly dvěma závody (Super a Sprint) v Liberci. Na víkendové klání dorazili i spartani z Olympia Spartan Training Kutná Hora. Nejvíce zazářil Jakub Vrbenský. Šestadvacetiletý Kutnohorák nejprve v sobotu na delší trati stanul poprvé na bedně elitní kategorie, aby ji v neděli na Sprintu vyhrál!

Vrbenský si skvělými výkony na Slovensku řekl o reprezentační dres

Kutnohorský spartan Jakub Vrbenský z Olympia Spartan Training prožil povedený závodní víkend na Slovensku. V horském středisku Valčianská Dolina pokračovala překážkových závodů Spartan. Jakub se v sobotu představil na jednadvacetikilometrové trati Beast a v neděli si zaběhl jedenáctikilometrový Super.

Jakub Vrbenský o Spartě: Od první příčky mě dělily jen angličáky

Kutnohorský závodník z Olympia Spartan Training KH Jakub Vrbenský běžel první listopadový víkend na Spartan Trifecta World Championship v řecké Spartě závod ve věkové kategorii 18-24 let. A doběhl si pro celkové druhé místo.

Spartani z Olympie dobyli Spartu. Vrbenský s medailí

/FOTOGALERIE/ Tři Kutnohoráci z týmu Olympia Spartan Training Kutná Hora bojovali o víkendu na Mistrovství světa Spartan Trifecta v řecké Spartě. Ve třech závodech uběhli celkem 48,2 kilometrů. V konečném pořadí MS se totiž počítal součet časů ze Supru (15,7 km), Sprintu (7,3 km) a Beastu (25,2 km).

Jakub Vrbenský: Klíčem úspěchu na ME bylo dodržovat tréninkový plán

Alleghe (Itálie) – Vítězem věkové kategorie 18-24 let na Mistrovství Evropy Spartan Race 2019 se stal v italských Dolomitech Kutnohorák Jakub Vrbenský. Dominoval svým skvělým během a nezastavily ho ani dvě chyby na překážkách. Závodu se zúčastnil i díky podpoře Města Kutná Hora. Trať dlouhou 22 kilometrů s převýšením 1600 metrů zvládl tento borec z klubu Olympia Spartan Training Kutná Hora za 3 hodiny a 3 minuty.

Spartani z Olympie na ME: Vrbenský vyhrál, Pavlíková nejlepší Češka

Alleghe (Itálie) - V italských Dolomitech se v sobotu běžel překážkový závod Mistrovství Evropy Spartan Race 2019. Závodníky prověřila kopcovitá trasa dlouhá 22 kilometrů s převýšením 1700 metrů. Největší překážkou se však stalo tropické počasí, které i v nadmořských výškách od 1400 do 2100 metrů dosahovalo pětatřiceti stupňů.

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

Darina Machač

Motokáry

SK Diamond Tábor z.s.

Bojové sporty, crossfit, fitness-aerobic, kickbox, kulturistika, mma, orientacni-beh, powerlifting, spartan-race, thaibox

Martin Hauser

Hokej

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete