Filip Šváb

Biografie

KDO JSEM
· REPREZENTANT ČR V RYCHLOSTNÍ KANOISTICE A ÚČASTNÍK OLYMPIJSKÝCH HER 2016 V RIU, KTERÝCH JSEM SE ZÚČASTNIL JAKO JEDEN ZA DVOU SPORTOVCŮ Z OLOMOUCKÉHO KRAJE (obsadil jsem 19. místo)
· závodím v kategorii K1 na trati dlouhé 200 metrů, v této disciplíně jsme již mnoho let mistr ČR a každoročně se zúčastňuji světových soutěží (Mistrovství světa, Mistrovství Evropy, světové poháry)
· mezi mé největší úspěchy patří 6. místo na MS, 9. místo na ME nebo 8. místo na Evropských hrách 2015 v Baku, dosavadním vrcholem je pro mě jednoznačně účast na OH 2016, která je celosvětově považována za nejprestižnější a marketingově nevýznamnější akci
CO NABÍZÍM
· Vaše logo na mé lodi,pádle,automobilu.
· prezentaci Vaší společnosti na mých sociálních sítích (Facebook, Instagram)

Napsali o mně

Olympiáda na stará kolena. Byl to můj sen, přiznal kajakář Šváb

Kajakář Filip Šváb sice na mistrovství světa v rychlostní kanoistice medaili nezískal, přesto byl jedním z nejšťastnějších členů české výpravy. Osmé místo ve...

Rychlostní kanoista Šváb si po třicítce závodění užívá. A poprvé vybojoval olympiádu

Ve dvaatřiceti letech za sebou mají mnozí vrcholoví sportovci třeba i čtyři účasti na olympiádě. Rychlostní kanoista Filip Šváb v tomto věku poprvé vyjel místo pro českou výpravu na této nejvýznamnější sportovní události.

Kajakář Šváb vyjel místo na OH. Na stará kolena to vyšlo, smál se

Milán, Olomouc – Obrovský úspěch si na mistrovství světa v rychlostní kanoistice v Miláně připsal kajakář Filip Šváb. Olomoucký borec postoupil na dvoustovce do nedělního finále, ve kterém obsadil osmé místo a zajistil si tím místenku na letní olympijské hry do Ria. „Nad tím jsem ani nepřemýšlel, že bych takhle mohl jet," radoval se dvaatřicetiletý závodník z Hané, který si tak splnil svůj cíl, o kterém snil celou kariéru.

Fuksa má první světový titul, čtyřkajak bronz

Milán - Kanoista Martin Fuksa se stal poprvé v kariéře mistrem světa. Na šampionátu v Miláně zvítězil na neolympijské trati 500 metrů. Čtyřkajak Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba obsadil při obhajobě titulu v olympijské disciplíně 1000 metrů třetí místo. Čeští reprezentanti tak získali na MS čtyři medaile stejně jako loni v Moskvě a vybojovali šest míst pro hry v Riu de Janeiro příští rok.

//img.blesk.cz/favicon/touch-icon/isport-config.xml

//img.blesk.cz/favicon/touch-icon/isport-config.xml

Potřebujeme na Vás kontakt, abychom vám umožnili přístup do uzamčené sekce

Prosíme Vás, vyplňte všechna pole.

MÁM HESLO DO UZAMČENÉ SEKCE

NEMÁM HESLO

fakturační adresa

Kolonky označené * jsou povinné, prosíme o jejich vyplnění.
Fakturační adresa se shoduje s adresou korespondenční

korespondenční údaje

Sportovci

1bkFormule

Florball

Anita Žáková

Atletika, beh

Stepan Knyshov

Kickbox, taekwondo

Videa

Human Bowling

Jak při bowlingu doslova převálcovat kámoše

Krabicové šílenství

Hlavně ať jsou prázdné...

Děda hraje fotbal

Těšte se na důchod, tak to všem ukážete